Anna Ryta| 

Nie żyje Wiktor Kałuziński z TVP. Miał 41 lat

23

W czwartkowym wydaniu "Wiadomości" podano smutną informację o śmierci Wiktora Kałuzińskiego. Operator obrazu był od 15 lat związany z Telewizją Polską. Przegrał długą walkę z koronawirusem. Miał zaledwie 41 lat.

Nie żyje Wiktor Kałuziński z TVP. Miał 41 lat
Wiktor Kałuziński miał 41 lat (Kadr z "Wiadomości" TVP)

Koronawirus wciąż nie daje za wygraną. Od początku pandemii w Polsce odnotowano ponad 2,8 mln przypadków zakażeń, a ponad 68 tys. osób zmarło. Liczby te rosną w zastraszającym tempie, a codziennie przybywa po kilka-kilkanaście tysięcy kolejnych chorych. COVID-19 wciąż się rozprzestrzenia i dotyka także naszych bliskich, przyjaciół i współpracowników. Jedną z ofiar pandemii jest Wiktor Kałuziński, który był współtwórcą programów informacyjnych, w tym "Wiadomości", "Panoramy" i "Teleexpressu". Mężczyzna miał zaledwie 41 lat.

Prowadzący czwartkowe wydanie "Wiadomości", Michał Adamczyk, pożegnał na antenie kolegę z pracy.

"Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku zaledwie 41 lat po długiej i ciężkiej walce z koronawirusem odszedł od nas nasz kolega, Wiktor Kałuziński. Był operatorem obrazu".

Prezenter dodał, że Kałuziński pracował w Telewizji Polskiej od 15 lat. Jakiś czas temu informowaliśmy, że wśród ofiar koronawirusa jest również 53-letnia Katarzyna Papiernik, która zajmowała się strojami prezenterów "Pytania na śniadanie".

Zobacz także: Koronawirus. Polacy kombinują przy szczepionkach na COVID-19. Jest powód
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić