Agnieszka Kwiatkowska| 

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Jej eks nie mógł tego nie skomentować

6

Olga Frycz znów będzie mamą. To świetna wiadomość szczególnie dla małej Helenki, córki aktorki. Dziewczynka zostanie starszą siostrą. Wieść o ciąży wzbudziła nieco kontrowersji. Zdecydował się ją skomentować również były partner Frycz. Skąd tyle emocji wokół stanu gwiazdy?

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Jej eks nie mógł tego nie skomentować
Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Dziecko wychowa samotnie (AKPA, AKPA, Piętka Mieszko)

Olga Frycz jest mamą niespełna 3-letniej Heleny. Za jakiś czas dziewczynka będzie starszą siostrą - aktorka poinformowała, że jest w ciąży z drugim dzieckiem. Dodała, że swoje maluchy będzie wychowywać sama, choć może nie do końca. 35-latka może liczyć na wsparcie byłego partnera, który nie omieszkał skomentować informacji o tym, że Frycz znów zostanie mamą.

Grzegorz Sobieszka był trenerem boksu, u którego aktorka brała lekcje. Zakochali się w sobie, zaręczyli, ale wkrótce rozstali. Pozostają jednak przyjaciółmi.

Helenka będzie supersiostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.
Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - pisała Olga Frycz na Instagramie.

Post skomentował ojciec pierwszego dziecka gwiazdy.

Hela na bank będzie supersiostrą, a ty jesteś supermamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze (!) możesz na mnie liczyć

Frycz podziękowała za wsparcie i zapewniła Grzegorza, że ten będzie fajnym wujkiem dla drugiej dziewczynki. Aktorka zdradziła bowiem, że czeka na małą Zosię.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Wszystkie związki Moniki i Zbigniewa Zamachowskich
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić