aktualizacja 

Oto nowa twarz TVP. Było o niej głośno, gdy miała 15 lat

107

Blanka Tichoruk dołączyła do grona pogodynek Telewizji Polskiej. Ma już nawet za sobą debiut w tej roli. Najwyraźniej bardzo ucieszyło ją to, że mogła nawiązać współpracę z nadawcą publicznym w nowej roli.

Oto nowa twarz TVP. Było o niej głośno, gdy miała 15 lat
Blanka Tichoruk (Instagram)

Blanka Tichoruk pochodzi z Lublina. Przed rozpoczęciem pracy w TVP, uczestniczyła m.in. w konkursach piękności. Szło jej bardzo dobrze, o czym świadczy to, iż została Miss Polski Nastolatek.

Nowa pogodynka przedstawiła się już widzom TVP. Pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie powiedziała co nieco na swój temat.

Okazuje się, że Tichoruk na co dzień jest stylistką i modelką. O karierze w telewizji marzyła praktycznie od zawsze. Już w dzieciństwie przygotowywała się do takiej pracy, uczestnicząc w licznych konkursach recytatorskich.

Współpracowała z TVP Info

Rola prezenterki pogody w programie "Pytanie na śniadanie" to nie jest jej pierwsza współpraca z Telewizją Polską. Okazuje się, że Tichoruk, która ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, współpracowała już z TVP Info w roli reporterki.

Absolutnie nie kryła ekscytacji tym, że będzie mogła pojawiać się w "Pytaniu na śniadanie". Na wizji podkreśliła nawet, że "ten program jest wspaniały".

Ja myślę, że gdyby każdy z was mógł tutaj przyjść i zobaczyć, co tu się dzieje, ile tutaj ludzi jest, ile tu osób pracuje i jaką to wytwarza niesamowitą energię, to nie mam w ogóle innej odpowiedzi - to jest moje marzenie. Ten program jest wspaniały - mówiła Tichoruk.

Na jej instagramowym profilu wylądowały już zdjęcia wykonane na ściance TVP. Zrealizowano je przy okazji festiwalu w Opolu.

Póki co konto Blanki na Instagramie śledzi niespełna 3,5 tys. osób. Należy się jednak spodziewać tego, że praca w TVP sprawi, iż Tichoruk zyska kolejnych fanów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić