Przemycili to w TVP? Szczegół szybko wyłapali fani "Klanu"

315

Serial "Klan" od lat jest emitowany na antenie TVP i cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio czujne oko widzów wychwyciło, że na jednej ze scen na ścianie pojawiła się dekoracja, która przypomina antyrządowe hasło składające się z ośmiu gwiazdek. Produkcja serialu zabrała głos.

Przemycili to w TVP? Szczegół szybko wyłapali fani "Klanu"
Szczegół na zdjęciu rozpalił wyobraźnię widzów. Produkcja "Klanu" komentuje.

Wątek dwuznacznej dekoracji w "Klanie" pojawił się na facebookowej grupie "Beka z Klanu". Ozdobę, która tak mocno zaciekawiła widzów, można było zobaczyć w poniedziałkowym wydaniu serialu (odcinek 3792).

Niejednoznaczna dekoracja zawisła na ścianie biura Igora Rutki. Szara tablica przypomina labirynt. Na dole ozdoby znajdują się kule.

Ułożono je w dwóch rzędach. Na górze znajduje się pięć w kolorze niebieskim, a na dole trzy czerwone.

Antyrządowe hasło w TVP? Niektórzy są wręcz pewni

Niektórzy internauci są przekonani, że nie ma mowy o przypadku i w ten sposób produkcja "Klanu" zdecydowała się przemycić antyrządowe hasło.

Fani serialu spostrzegają, że kolory tych elementów są zbieżne z barwami Prawa i Sprawiedliwości. Są jednak też takie osoby, które uważają, że w tej sprawie nie powinniśmy szukać drugiego dna.

Produkcja zabrała głos

Wieść o dyskusjach, jakie toczą się w sieci, szybko dotarła do produkcji serialu. Do wszystkiego ustosunkowano się na oficjalnym kanale "Klanu" na Facebooku. - "Czasem cygaro jest tylko cygarem. I niczym więcej". Te słowa Zygmunta Freuda, twórcy psychoanalizy, kierujemy do osób, które w scenografii wczorajszego odcinka "Klanu" dopatrzyły się ukrytego przesłania - czytamy na kanale.

Zapraszamy do uważnego śledzenia kolejnych odcinków naszego serialu. Wkrótce kapsułki kawy wiszące w gabinecie Igora Rutki zamienią się z fusy. I wtedy dopiero będzie można wzbić się na wyżyny mistrzostwa w odczytywaniu znaków i symboli. Produkcja serialu "Klan" - dodano.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić