o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Andrzej Dada
|

Przerażające wideo. Spojrzysz na jego rękę i się przeżegnasz. Wygląda strasznie

56
Podziel się

Furorę w internecie robi film nakręcony gdzieś na kontynencie afrykańskim. Widzimy na nim mężczyznę, który spokojnie spaceruje przez rodzinną miejscowość z rojem pszczół na ręce. Widok jest przerażający.

Przerażające wideo. Spojrzysz na jego rękę i się przeżegnasz. Wygląda strasznie
Mężczyzna wyglądający jak bohater horroru "Candyman" (TikTok)
bEECpoEl

Takie filmiki nie pojawiają się zbyt często. Jeden z użytkowników TikToka zamieścił na swoim profilu zarejestrowany gdzieś w Afryce materiał wideo, na którym oglądać możemy spacerującego mężczyznę.

Uwagę jednak zwraca wygląd jego ramienia. Pomimo faktu, że całe jest pokryte kolonią pszczół, widok ten zdaje się nie robić na nim wrażenia. Dlaczego jest taki spokojny?

Zobacz także: Przerażające nagranie. Jego ręka wygląda strasznie
bEECpoEn

Okazuje się, że mężczyzna na filmie trzyma w dłoni królową pszczół, którą transportuje poza obszar zabudowany swojej miejscowości. Pozostali mieszkańcy dzikiego ula, wyczuwając oddalającą się od niego królową, podążają za nią, obsiadając ramię śmiałka.

Pszczoły nie wyrządzają mu żadnej krzywdy. Nie dziwią więc porównania odważnej osoby do bohatera jednej z najbardziej kultowej serii horrorów lad 90., która w trwającym roku doczeka się swojego remake'a.

Mowa tu o filmie "Candyman" na motywach opowiadania Clive'a Barkera, opowiadającego historię zamordowanego Daniela Robitaille'a, który powraca z zaświatów w towarzystwie pszczół, które przyczyniły się do jego śmierci.

bEECpoEt

Robitaille był synem niewolnika, któremu udało się wyrwać z pańskiej niewoli i odnieść sukces jako przedsiębiorca obuwniczy. Nie podobało się to jednak okolicznym mieszkańcom, którzy przepełnieni nienawiścią i rasizmem, zlinczowali jego syna po tym, gdy związał się z białą kobietą. Po odcięciu mu ręki zardzewiałym narzędziem, wysmarowali jego ciało miodem, a przyciągnięte jego zapachem pszczoły żądliły go tak zajadle, że w konsekwencji umarł w męczarniach.

bEECpoEO
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(56)
Raczej
8 miesięcy temu
jestem bezbożna, bo się nie przeżegnałam...
Łukasz.
8 miesięcy temu
Fajna hierarchia.
wojtek
8 miesięcy temu
Jest bezpieczny nikt na niego nie napadnie
bEECpoEP
asd
8 miesięcy temu
no faktycznie, pseudo dziennikarzu, miałeś rację !!! Popatrzyłem na jego rękę i się przeżegnałem. Następnie pomodliłem się do Pana, aby obdarzył Cię łaską i wlał trochę oliwy do Twojego mózgu abyś zrozumiał, że najwyższy czas znaleźć jakieś inne zajęcie.
Trong1234
8 miesięcy temu
Po pierwsze w czasie rojenia pszczół z Ulą wylatuje stara matka z robotnicami a młoda zostaje w ulu a po drugie jak nie macie pojęcia o pszczelarstwie to nie wypisujcie bzdur. Zajmuje się tym od 15 lat i mam troszeczkę pojecia Wysłano
Paweł Ociepa
8 miesięcy temu
"kultowej serii horrorów lad 90.," - gorsze, niż rój
ccc
8 miesięcy temu
ja lubię pszczółki są bardzo pożyteczne ,bez nich człowiek na ziemi umarłby za kilka lat
xxxv
8 miesięcy temu
To jawna reklama Tik Toka. Tyle w temacie.
Achu
8 miesięcy temu
I dlaczego niby miałabym się przeżegnac??
Blondi
8 miesięcy temu
W roju, który ucieka z ula są młode pszczoły ze starą matką, w ulu zostaje młoda matka ze starymi pszczołami. A młode pszczoły nie żądlą, na dodatek te "uciekinierki" z ula są objedzone miodem i są ciężkie, osiadają w pobliżu ula grupując się wokół matki. Można je zbierać nawet gołymi rękami i wsypywać np do pudełka kartonowego lub do specjalnego pojemnika transportowego. Tylko trzeba wiedzieć jak to robić.
Aga
8 miesięcy temu
obrzydliwe🤮🤮🤮
ER ANTYKLER
8 miesięcy temu
STING PIĘKNIE ŚPIEWA i TEŻ NIKOGO NIE UŻĄDLIŁ !
Laufer
8 miesięcy temu
małe kłamstwa, duże kłamstwa, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
bEECpoEH
Fgg
8 miesięcy temu
Bardzo lubie pszczoly. Sa lagodne. Mozna spokojnie sie im z bliska przygladac gdy zbieraja nektar albo pylek. To samo trzmiele. Byle nie stac blisko gniazda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić