Rutkowski zrównany z ziemią. Ale z "TzG" i tak odpadł kto inny

71

W poniedziałek (29 sierpnia) na antenę Polsatu powrócił "Taniec z gwiazdami". W obsadzie nowego sezonu popularnego show znalazł się między innymi Krzysztof Rutkowski. Na parkiecie, delikatnie rzecz ujmując, nie poszło mu najlepiej.

Rutkowski zrównany z ziemią. Ale z "TzG" i tak odpadł kto inny
Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski (AKPA)

"Taniec z gwiazdami" trafił na antenę Polsatu w 2014 roku. Tym razem osoby odpowiedzialne za show pokusiły się o dość mocną obsadę. Spore poruszenie wywołało między innymi zakontraktowanie Krzysztofa Rutkowskiego.

Taneczną partnerką detektywa została Sylwia Madeńska. Podczas premierowej odsłony programu para wystąpiła jako czwarta. Duet zatańczył salsę. Generalnie Rutkowski spisał się słabo, a juniorzy nie szczędzili mu krytycznych komentarzy i surowych ocen.

Iwona Pavlović dała jedynkę, a Michał Malitowski przyznał parze tylko dwa punkty. Łączna ocena to w tym przypadku tylko 17 na 40 możliwych punktów.

Krzysztof Rutkowski ostro skrytykowany

Oceniając występ Rutkowskiego, Pavlović nawiązała do poczynań innej uczestniczki show - Justyny Żyły. Byłą żonę Piotra Żyły też mocno krytykowano. Jurorka stwierdziła jednak, że właściciel agencji detektywistycznej wypadł jeszcze gorzej.

Pokazałeś, że masz poczucie humoru i dystans do siebie, to może byś teraz nam zatańczył? Rzeczywiście to jest program rozrywkowy, rozerwałeś mnie na strzępy, długo się nie pozbieram... (...) Była tutaj taka gwiazda, nazywała się Justyna Żyła. Ja zawsze mówiłam, że to jest osoba, która tutaj do tej pory najsłabiej tańczyła. Muszę zmienić zeznania. Wygrałeś, jesteś na pierwszym miejscu! - zaznaczała Pavlović.

Podzieliła się też radą dla Rutkowskiego. - Wydaje mi się, że z ciebie będzie taki tancerz jak z diabła kościelny, ale pracuj nad sylwetką, nad biodrem, nad pracą stóp, nad wszystkim i wtedy będę uważać tak jak Andrzej, że będziesz w finale - podsumowała.

Rutkowski natomiast wyznał, jak czuł się przed wyjściem na parkiet. - Jak tu wchodziłem, to dziewczyna z Polsatu zapytała mnie, jak się czuję. No więc czuję się gorzej niż przed zatrzymaniem przestępcy w czerwonej dziesiątki Interpolu - wyjaśniał.

Krzysztof Rutkowski wypadł fatalnie, ale z programu nie odpadł. Taneczne show opuścili Wiktoria Omyła i Łukasz Płoszajski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić