Kurdej-Szatan nie wytrzymała. "Rozbawiona" odpowiada Macierewiczowi

146

Barbara Kurdej-Szatan uczestniczyła w panelu dyskusyjnym Campus Polska, co ewidentnie nie spodobało się Antoniemu Macierewiczowi. Polityk w pewnym momencie ostro zaatakował aktorkę. 37-latka uznała, że musi odpowiedzieć.

Kurdej-Szatan nie wytrzymała.  "Rozbawiona" odpowiada Macierewiczowi
Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Macierewicz (AKPA)

Z niemałą lawiną hejtu pod koniec zeszłego roku musiała się zmierzyć Barbara Kurdej-Szatan. Miało to związek z publikacją wpisu, w którym wulgarnie skrytykowała postępowanie Straży Granicznej. Wtedy gwiazda straciła pracę w TVP, a skutki kryzysu wizerunkowego ciągną się za nią do dziś.

Ostatnio aktorka została zaproszona na Campus Polska Przyszłości w Olsztynie. Ewidentnie nie spodobało się to Antoniemu Macierewiczowi. Polityk PiS zaatakował celebrytkę w rozmowie z PAP.

Można powiedzieć, że ta pani stworzyła pewien wzór działania PO, wzór antypolski. Tu nie chodzi tylko o atak na straż graniczną. To był atak na niepodległość Polski i ukształtowanie ideologii nienawiści skierowanej przeciwko Polsce - mówił Macierewicz.

Kurdej-Szatan odpowiada Macierewiczowi

Wirtualna Polska poprosiła aktorkę o odniesienie się do słów Macierewicza. Kurdej-Szatan najwyraźniej uznała, że powinna pokusić się o dosadną ripostę. Trzeba jednak przyznać, że zachowała przy tym ogromną klasę.

Ten pan nic o mnie nie wie, kompletnie mnie nie zna. Przyznam, że to mnie rozbawiło. Mam wrażenie, jakbym czytała scenariusz absurdalnej polskiej komedii - powiedziała krótko Barbara Kurdej-Szatan.

O wulgarnym wpisie na Kurdej-Szatan mówiła już wielokrotnie. Zaznaczała, że był on skierowany w stronę konkretnych funkcjonariuszy. Gwiazda była zbulwersowana między innymi nagraniem, które pokazała w sieci. Było widać na nim, jak kobieta z dziećmi na rękach jest szarpana przez strażników granicznych.

Ogromny kryzys wizerunkowy związany z tym wpisem Kurdej-Szatan ma już za sobą. Można jednak mniemać, że przynajmniej wśród niektórych osób zawsze będzie miała łatkę tej celebrytki, która bezpardonowo zaatakowała Straż Graniczną.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o podręczniku do HiT i słowach o dzieciach poczętych dzięki metodzie in-vitro: "To obrzydliwe"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić