aktualizacja 

Siłacz z ''Googlebox'' już tak nie wygląda! Przeszedł niesamowitą metamorfozę

35

Jeśli pamiętacie Krzysztofa Radzikowskiego z pierwszych odcinków programu "Googlebox. Przed telewizorem", teraz możecie zaniemówić z wrażenia. Strongman przeszedł imponującą przemianę — zrzucił ponad 30 kilogramów! Jak teraz wygląda?

Siłacz z ''Googlebox'' już tak nie wygląda! Przeszedł niesamowitą metamorfozę
Metamorfoza Krzysztofa Radzikowskiego (Instagram)

Z Krzysztofem Radzikowskim raczej nikt nie chciałby zadzierać. Choć szerszej widowni dał się poznać jako miłośnik przesiadywania na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", swoją muskulaturę Radzikowski zawdzięcza ciężkiej pracy. Jednak uważni fani programu TTV wiedzą, że siłacz ma także pewną słabość, a jest nią... smaczne jedzenie. Radzikowski nie ukrywa, że lubi, gdy na talerzu znajdują się potrawy ciężkie i wysokokaloryczne.

Gdy pod koniec 2021 roku Radzikowski został ojcem, w jego życiu zaszło sporo zmian. Co prawda nadal komentuje programy, tworząc lubiany duet z Dominikiem Abusem, ale prywatnie stał się przykładnym, zakochanym w synku ojcem. Wygląda na to, że ta nowa, odpowiedzialna rola, zmotywowała strongmana do zmian.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ty" (2023) - zwiastun czwartego sezonu serialu.

''Olimpijska forma''

W ostatnim czasie Krzysztof Radzikowski przeszedł niesamowitą przemianę. Jak dowiadujemy się z postu zamieszczonego na Instagramie, bohater ''Googlebox'' zrzucił 32 kilogramy! Widać też, że nie próżnował i był częstym gościem na siłowni. Dzięki temu jego muskulatura wygląda naprawdę imponująco, a na brzuchu pojawił się ''sześciopak''.

Inny trening, inne jedzenie inne potrzeby inny czas💪💪💪 Wtedy trzeba było dźwigać nie wyglądać, dzis jeszcze do tego co chce sporo brakuje wiec cisne dalej👊👊 — napisał Radzikowski na Instagramie, z dumą prezentując swoją nową sylwetkę.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci są zachwyceni metamorfozą ''siłacza''.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Forma olimpijska — napisał w komentarzu Mateusz Borkowski, kolega strongmana z programu ''Gogglebox''.

W pozostałych komentarzach również nie brakuje komplementów. Jeden z internautów zasugerował, że Dominik Abus powinien wziąć przykład z kolegi. Czy weźmie sobie tę radę do serca?

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić