aktualizacja 

Szczęka opada. Nagranie z Kijowa ma ponad 6 mln wyświetleń

Filip Crowther jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Dzięki znajomości kilku języków pojawia się w stacjach telewizyjnych z różnych krajów. Próbkę swoich umiejętności pokazał przy okazji kryzysu wywołanego przez Rosję na Ukrainie.

Szczęka opada. Nagranie z Kijowa ma ponad 6 mln wyświetleń
Philip Crowther (Twitter, Philip Crowther)

Philip Crowther ma 41 lat. To brytyjsko-niemiecko-luksemburski dziennikarz. Znany jest przede wszystkim z bycia poliglotą. Biegle posługuje się takimi językami, jak francuski, hiszpański, portugalski, angielski, niemiecki i luksemburski.

To korespondent Białego Domu dla France24, a także korespondent działający w Associated Press. Obecnie przebywa w Kijowie, skąd przeprowadza relacje do różnych krajów.

Relacja w sześciu językach z Kijowa. W kolejności: angielski, luksemburski, hiszpański, portugalski, francuski i niemiecki - napisał ostatnio.

Załączył oczywiście niespełna minutowy filmik. Zawarł w nim fragmenty wystąpień w różnych stacjach. Nagranie bije rekordy popularności - ma już ponad 6 mln wyświetleń.

Philip Crowther - okres młodości i edukacja

Crowther urodził się w Luksemburgu. Jego ojciec był Brytyjczykiem, a mama Niemką. Na studiach uczył się hiszpańskiego i portugalskiego.

Studiował na King's Collage London. Ukończył tam hispanistykę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić