Szelągowska ma nowy tatuaż. To już zostanie na zawsze

63

Dorota Szelągowska postanowiła zrobić sobie nowy tatuaż. Zaskoczeniem może być fakt, że wzór wymyśliła jej pięcioletnia córka. Gwiazda pokazała, jak wygląda on na jej ciele.

Szelągowska ma nowy tatuaż. To już zostanie na zawsze
Dorota Szelągowska ma nowy tatuaż (Licencjodawca)

Dorota Szelągowska z telewizją związana jest od wielu lat. Debiutowała pod koniec lat 90. w "Rowerze Błażeja". Była m.in. asystentką Magdy Mołek, pracowała przy "Tańcu z gwiazdami" czy "Pytaniu na śniadanie". Jednak największą sławę zdobyła jako autorka popularnych programu o metamorfozach wnętrz. "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej" to jedna z najbardziej znanych produkcji telewizyjnych z udziałem córki Katarzyny Grocholi.

Prywatnie gwiazda TVN doczekała się dwójki dzieci - Antoniego i Wandy. Urodzony w 2001 r. Antoni pochodzi z związku z Pawłem Hartliebem, zaś pięcioletnia Wanda to owoc małżeństwa z Michałem Wawro. Okazuje się, że córeczka ma artystyczne inklinacje. Wymyśliła dla mamy wzór na tatuaż, który Szelągowska postanowiła zrobić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Największe metamorfozy gwiazd

Efektami projektantka pochwaliła się na InstaStories. Dzięki temu możemy zobaczyć, że tatuaż to napis "Burza", ale z pewny błędem - litera "Z" jest nakreślona odwrotnie. Obok słowa widnieje także piorun. - Na cześć naszej ulubionej piosenki wyjazdowej pt. "Burza" pana Sokoła - wyjaśniła Szelągowska. Można spokojnie powiedzieć, że w przypadku tego tatuażu nie chodzi o efekt artystyczny, co symboliczny.

Trzeba wspomnieć, że rzecz jasna nie jest to pierwszy tatuaż na ciele Szelągowskiej. Na jednym z nich ma chociażby afirmacyjne zdanie - "Kocham się".

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić