aktualizacja 

Tak dobiło ją rozstanie. Niepokojące doniesienia ws. Shakiry

19

Rozstanie Shakiry i Pique zaskoczyło właściwie wszystkich. Teraz hiszpańskie rozpisują się o tym, że zachowanie piłkarza miało zły wpływ na kondycję psychiczną piosenkarki.

Tak dobiło ją rozstanie. Niepokojące doniesienia ws. Shakiry
Shakira jest ciężko po rozstaniu z Pique (Licencjodawca)

Przez wiele lat Shakira i Pique uchodzili za jedną z najbardziej efektownych par w show-biznesie. Uznawano ich wręcz za wzór. Tym bardziej, że wzajemnie wspierali się w każdym zawodowym przedsięwzięciu - ona kibicowała ukochanemu z trybun, piłkarz był widywany na jej koncertach. Nikt nie mógł się spodziewać, że ich związek mógł przechodzić jakikolwiek kryzys. Stąd informacja o zdradzie Pique i rozstaniu z Shakirą zaszokowała właściwie wszystkich.

Okazało się, że piłkarz odszedł do 23-letniej studentki. Dla Shakiry kolejnym ciosem jest fakt, że Pique publicznie obnosi się z nowym związkiem. Paparazzi nieustannie robią mu zdjęcia z dziewczyną. Sama Shakira raczej stara się trzymać z dala od ciekawskich obiektywów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Kasprzyk promuje książkę i narzeka na popularność Shakiry

Hiszpańskie media wspomniały ostatnio o tym, że Shakira nie prezentuje się najlepiej. Wokalistka podobno już wcześniej źle znosiła rozstanie. Kolorowa prasa pisała wówczas doniesienia o atakach paniki, a nawet o tym, że gwiazda trafiła do szpitala. To były akurat plotki, ale kobieta ma nie być obecnie w najlepszej formie psychicznej. Rzekomo przechodzi załamanie nerwowe.

Mogę wyjawić, że Shakira jest teraz w bardzo złym miejscu. Jest zdruzgotana emocjonalnie. Potrzebowała nawet pomocy psychologa. Nigdy nie spodziewała się, że Pique zachowa się w taki sposób - powiedział paparazzo Jordi Martin w rozmowie z RCN Mundo.

Co gorsza, Pique ma pojawiać się w okolicy, w której mieszka Shakira. Niby w sprawach rodzinnych, odwiedzając m.in. rodziców. To dla jego byłej partnerki okazuje się zbyt trudne do zniesienia.

Shakira jest w tym przypadku ofiarą, została oszukana. Jest cudowną osobą, trzeba pamiętać, że porzuciła życie w USA i przeprowadziła się do Hiszpanii. Nie miała żadnych związków z Hiszpanią, żadnych przyjaciół, żadnych zawodowych przedsięwzięć. Poświęciła wszystko dla tego związku i dla dzieci - dodał Martin.
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić