o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
WKZ
|

Tomasz Sekielski nie miał litości dla Andrzeja Dudy. "Niech już się pan nie odzywa"

273
Podziel się

Tomasz Sekielski w ostatnim wydaniu "Sekielski Sunday Night Live" poruszył temat pandemii koronawirusa. I kilka razy zakpił z prezydenta Andrzeja Dudy, który jego zdaniem powinien "przestać się odzywać, bo bardziej szkodzi niż pomaga" w walce z pandemią.

Tomasz Sekielski nie miał litości dla Andrzeja Dudy. "Niech już się pan nie odzywa"
Tomasz Sakielski wyśmiał prezydenta po słowach w Bratysławie (Facebook)
bECsPnnp

Tomasz Sekielski jak co tydzień nadawał na żywo transmisję, która cieszy się wielką popularnością wśród jego sympatyków. W "Sekielski Sunday Night Live" autor głośnych dokumentów zwykle opowiada o kolejnych projektach i kulisach swojej pracy. Ale nie tylko. W niedzielę 20 czerwca wziął na celownik Andrzeja Dudę, z którego zakpił niemiłosiernie.

Niech pan się już zajmie wypoczynkiem. Ma pan ośrodki w Wiśle, w Juracie. W Juracie lubi pan śmigać na skuterze wodnym. Niech się pan zajmie czymś, co nie przyniesie szkody społeczeństwu. Kolejne pana wypowiedzi nie pomagają w walce z pandemią, więc niech już się pan nie odzywa – mówił Sekielski do prezydenta.
bECsPnnr

Jego słowa są nawiązaniem do niedawnego wystąpienia prezydenta w Bratysławie i jego niefortunnych słów, które mogły zostać odebrane jako podważenie skuteczności programu szczepień. Kiedy Sekielski zaczął "orać" prezydenta, na ekranie pojawił się mem z Andrzejem Dudą w foliowej czapeczce i z podpisem "paranaukowiec".

Sekielski drwił też z "sukcesu dyplomatycznego" prezydenta Dudy, który spotkał się z Joe Bidenem.

bECsPnnx
Mam takie wrażenie, że Andrzej Duda poleciał na ten szczyt NATO tylko po to, aby pyknąć sobie fotkę i nakręcić propagandowy klip, który powstał w Kancelarii Prezydenta – mówił autor "Nic się nie stało" i "Zabawy w chowanego".

- Uznałem, że ten przekaz jest za słaby. Że ten wielki sukces Andrzeja Dudy w Brukseli powinien być jeszcze bardziej uwypuklony – kpił Sekielski, po czym zaprezentował swoją wersję, stylizowaną na zwiastun filmu akcji. Na ekranie pojawiały się hasła w stylu: "Ten mężczyzna zawsze ma plan", "Czujny jak ważka", "Gotowy na wszystko, by zdobyć pamiątkowe zdjęcie".

bECsPnny
Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECsPnnS
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(273)
Nemeczek
3 miesiące temu
Świetnie wygląda. W końcu mieści się na krześle
Nik
3 miesiące temu
Co za głupie komentarze gorzej jak dzieci się zachowują z tym pisaniem😀
Maria
3 miesiące temu
Panie Wstydzie a oglądał pan prezydentów Wałęsę ,Komorowskiego w telewizji i ich zachowania nie no to szkoda a p. Kwaśniewskiego też nie no to co pan widział nic bo może pan też importował mózg z kosmosu
bECsPnnT
Maria
3 miesiące temu
Bez komentarza szkoda słów ci z TVN rozumy z kosmosu sprowadzili sobie mają patent na wszystko i wszystkich tylko dlaczego tacy mądrzy nie byli w czasie rządów P0 nie widzieli tych wszystkich afer i tego klęczenia przed Rosja i Niemcami wstyd 😨😰😔 no ale wstyd mają mniej lub bardziej zakryty
Seneka
3 miesiące temu
Sekielski to końcowy produkt trawienny działalności III RP !
Warszawiak
3 miesiące temu
Panie Siekielski do takich wypowiedzi musi być pan bardziej obiektywny. Coś pan powiedział, ale brzmi to jak krzyczący Mały Chłopczyk z piaskownicy.
Lekarz
3 miesiące temu
Nie wiesz że z utratą wagi proporcjonalnie zmniejsza się waga mózgu ? Jeżeli straciłeś 70% to masz już tylko patafianie 30% rozumu.
jaro
3 miesiące temu
Jaki tu fałsz intelektualny = jeden wart drugiego = jeden pitoli ,że się martwi a drugi ,że się źle martwi = obaj nadają po tej samej linii = martwią się o zwida 19 = jakie to żałosne = mam nadzieję ,że i na jednych i drugich przyjdzie pora rozliczenia.
To pewne
3 miesiące temu
Twardeusza nic nie rusza. On się cały czas uczy, bo jest twardy, nawet stojąc przy windzie czy biurku.
Wstyd
3 miesiące temu
Pan Siekierski ma rację. Tak obciachowego prezydencika zależnego od PIS Polska jeszcze nie miała.
antydebil
3 miesiące temu
Ten goguś ocenia najlepszego Prezydenta jakiego ma nasz kraj. A my mamy szczęście że wirus zaatakował za rządów PiSu A ty gogusiu możesz dowartościowywać się tylko w taki sposób bo leku na Covid przecież nie wynajdziedz.Baw się i ujadaj dalej a temu kogo wyśmiewasz do pięt nie dorastasz.
whsdef
3 miesiące temu
ja bym też miał propozycję do pana redaktora, żeby zajął się uczciwą pracą jak większość ludzi zamiast pouczać mądrzejszego od siebie.
Troll
3 miesiące temu
nie warto cię bronic , za mało kładziesz do podziału .
bECsPnnL
Olusia
3 miesiące temu
Sekielskiego wynieśli i uznają tacy sami jak on - gardzą, poniżają są aroganccy i udają wtajemniczonych. Wieczna pogarda dla wszystkich którzy nie zasiadają na tronie uznawanym przez Samego Sekielskiego i nie Podzielają jego parapogladów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić