Córka prezydenta weźmie ślub w czerwcu? Andrzej Duda: "cyrk"!

69

Andrzej Duda postanowił odnieść się do plotek o tym, że ślub jego córki odbędzie się jeszcze w czerwcu. Prezydent RP w dosadny sposób zdementował te doniesienia. Plotki określa mianem cyrku!

Córka prezydenta weźmie ślub w czerwcu? Andrzej Duda: "cyrk"!
Kinga Duda i Andrzej Duda (Getty Images)

W niedzielę serwis pomponik.pl opublikował zaskakujący artykuł. "Kilka dni temu media obiegła informacja, że Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. Teraz dowiadujemy się, że ślub córki prezydenta ma odbyć się... jeszcze w czerwcu" - napisano.

W materiale powołano się na "Gazetę Wyborczą", która przeprowadziła wywiad z Iloną Jabłońską, właścicielką firmy organizującej śluby i wesela. Kobieta potwierdziła, że w środowisku mówi się o tym, że Kinga Duda wkrótce weźmie ślub.

Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć - powiedziała "Wyborczej" Ilona Jabłońska.

Andrzej Duda: "Kinga wczoraj się mnie pyta..."

Artykuł Pomponika do swojej reakcji na doniesienia o ślubie córki załączył prezydent Andrzej Duda. Jego słowa wskazują na to, że w najbliższej przyszłości Kinga nie wyjdzie za mąż.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... - pisze prezydent na Twitterze.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić