Tyle wynosi renta Adama z "Sanatorium miłości". "To się w głowie nie mieści"

83

Życie polskiego seniora zwykle jest dalekie od sielanki. Dobrze wie o tym Adam z "Sanatorium miłości", który żyje ze skromnej renty. Bez pomocy dzieci trudno byłoby mu funkcjonować.

Tyle wynosi renta Adama z "Sanatorium miłości". "To się w głowie nie mieści"
Adam z "Sanatorium milości" ma niską rentę (AKPA)

Z początkiem stycznia na antenie TVP1 pojawiła się piąta edycja "Sanatorium miłości". Bohaterowie tego randkowego show dla seniorów mówią nie tylko o swoim życiu uczuciowym. Oprócz odważnych wyznań o seksie, śmierci, trudnych doświadczeniach, często pojawia się wątek pieniędzy.

Ostatnio było głośno o opinii Anity na temat zamożności panów. Seniorka świetnie radzi sobie finansowo, prowadzi z córkami klinikę stomatologiczną. Dawniej była związana z mężczyznami, którzy wykorzystywali jej bogactwo.

Kobieta patrzy oczami, ale też portfelem. Żeby nie było dziesięciu randek na wodzie mineralnej - wyznała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Dlatego skromni emeryci i renciści będą musieli szerokim łukiem omijać Anitę. Wśród nich znajduje się Adam z z Goliny obok Jarocina. Był on właścicielem firmy ogrodniczej, ale z powodów zdrowotnych musiał ją zawiesić. Teraz utrzymuje się z renty, ale musi dorabiać w firmie córki i zięcia, którzy produkują rowerowe siodełka.

Jestem na rencie i pomagam dzieciom, a one pomagają mi. Bo jak mam żyć za 1670 złotych miesięcznie? To może człowieka trafić. To, co się zrobiło, to się w głowie nie mieści. Dostajemy 3 tysiące na węgiel, musimy wpłacić i potem czekać pół miesiąca albo miesiąc, by go dostać. To jest straszne - powiedział Adam w rozmowie z "Faktem".

Mimo to senior wierzy, że w programie TVP znajdzie kobietę, której nie będzie interesować jego stan konta. Adam przez 42 lata był w związku małżeńskim, aż do nagłej śmierci żony. W wolnym czasie namiętnie ogląda filmy oraz mecze siatkarskie. Lubi również czytać książki, słuchać muzyki i tańczyć, co sprawia, że w "Sanatorium miłości" może być rozchwytywany, a jego przyszła partnerka raczej nudzić się z nim nie powinna.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić