aktualizacja 

Upadek Królowej życia. Rafał Collins nie gryzł się w język. "Powinna być odizolowana"

84

Rafał Collins wyraził swoją opinię na temat kontrowersji, które narosły wokół postaci Dagmary Kaźmierskiej. Nie hamował się. "Najgorsze jest to, że tego typu kobieta cieszyła się dużą sympatią i popularnością, bo to już świadczy o narodzie" - stwierdził. Czy jego zdanie jest słuszne?

Upadek Królowej życia. Rafał Collins nie gryzł się w język. "Powinna być odizolowana"
Rafał Collins skomentował porównanie Dagmary Kaźmierskiej do Komendy (AKPA)

Dagmara Kaźmierska niedawno doświadczyła jednego z najbardziej druzgocących ciosów w świecie mediów. Nagle wszyscy się od niej odcięli, co było efektem publikacji portalu Goniec. Ujawniono bowiem szczegóły jej przestępczej działalności sprzed lat. Te mogą przyprawiać o dreszcze.

Pomimo tego, że Kaźmierska była oskarżona o działalność kryminalną, w tym o "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji" oraz inne przestępstwa, za które została skazana i trafiła do więzienia, Polsat i tak zaprosił ją do udziału w 14. sezonie programu "Taniec z gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maserak i Wygoda MIAŻDŻĄ Kaźmierską! Padły ostre słowa: "Dagmara chce nadrabiać wyglądem, a nie tańcem..."

Dagmara Kaźmierska się broni

Teraz, gdy Kaźmierska już nie tańczy w show, stacja podjęła decyzję o wycofaniu wsparcia dla Królowej życia. Miały na to wpływ ujawnione informacje o jej działalności przestępczej. Gdy stały się powszechnie znane, Kaźmierska zaczęła się tłumaczyć. Kaźmierska twierdzi, że jest niewinna. Mowa o oskarżeniach o używanie siły wobec pracownic i zlecanie przestępstw, konkretnie - gwałtów.

Jak Dagmara Kaźmierska skomentowała aferę?

Dagmara wypowiedziała się w dyskusji pod jednym z najnowszych wpisów Marcina Hakiela. Oświadczyła, że niebawem przedstawi "całą prawdę" o sprawie, jednocześnie porównała swoją sytuację do dramatu Tomasza Komendy, który został niesprawiedliwie skazany i spędził w więzieniu 18 lat. On jednak, w przeciwieństwie do Kaźmierskiej, doczekał się uniewinnienia.

O co Rafał Collins jest wściekły na Dagmarę Kaźmierską?

Na temat tej afery głos zabrał Rafał Collins, prezenter telewizji i biznesmen, który miał szansę osobiście poznać Tomasza Komendę oraz zaoferował mu wsparcie po jego wyjściu z więzienia, a nawet zatrudnił go w roku 2020, dając mu szansę na nowe życie.

- Kryminalistka skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, w dodatku oskarżona o zlecenie gwałtu młodej kobiety oraz pobicie kobiety w ciąży, porównuje się do osoby, która niesłusznie przesiedziała w piekle 18 lat, tracąc de facto życie. Musimy zdać sobie sprawę z kalibru tych paragrafów, najobrzydliwsze z obrzydliwych, takie osoby powinny być odizolowane od społeczeństwa - mówił Collins Pudelkowi.
- Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tego typu kobieta cieszyła się dużą sympatią i popularnością, bo to już świadczy o narodzie... Kiedy w tym kraju skończy się gloryfikowanie "dymów" na patologicznych galach MMA, w TV, gangsterów, youtuberów... Wszystkie te osoby mają po milion followersów na socialach, co świadczy o tym, że im większa patologia, tym większa popularność i "kariera". Do czego musi dojść, aby ludzie otworzyli oczy i przestali legitymizować kryminał?

Co o tym sądzicie? Collins ma rację? Kaźmierską na Instagramie śledzi aż 1,2 mln internautów.

Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić