o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

"Wiadomości" atakują polityka PO. "Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne"

8
Podziel się

W ostatnim wydaniu "Wiadomości" wyemitowano materiał, którym miał być apelem do kierowców o rozważną jazdę. Jednak nawet do tego tematu wpleciono temat polityki i uderzono w opozycję.

"Wiadomości" atakują polityka PO. "Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne"
TVP uderza w PO (kadr z "Wiadomości")
bECEotnp

"Wiadomości" TVP od dłuższego czasu wzbudzają wielkie konrtrowersje. W programie często pojawiają się tematy, które uderzają w opozycję, a na piedestale stawiają partię rządzącą. I mimo że w ostatnim wydaniu serwisu informacyjnego poruszano temat bezpiecznej jazdy w okresie wakacyjnym, prowadzący nie zapomnieli wspomnieć o błędach opozycji.

W reportażu pt. "Apel o rozwagę i rozsądek na drogach" umiejętnie wpleciono wątek polityczny, a za cel, jak można się domyślić, obrano sobie Platformę Obywatelską. "Czas wakacji sprzyja licznym wyjazdom, które niestety nie zawsze kończą się szczęśliwym powrotem" - zaczęła Danuta Holecka.

bECEotnr

"Wiadomości" TVP wyemitowały reportaż o wypadkach

Na samym początku reportażu pokazano nagranie z kamery zamieszczonej na ciężarówce, która miała stłuczkę z samochodem osobowym. W pewnym momencie na ekranie pojawił się Dariusz Matecki, radny miasta Szczecin należący do PiS, który zaczął komentować wypadek.

Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne. Zachowanie, które mogło spowodować zagrożenie życia na drodze wielu uczestników ruchu - stwierdził.

I prawdopodobnie nie byłoby w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, że nagranie, które pokazano, było nagraniem z wypadku Olgierda Gablewicza, polityka PO. Zamiast jednak poświęcić większość materiału komentarzom policji, dziennikarze skupili się na sprawie marszałka.

bECEotnx

Zobacz także: Tragedia na włoskiej autostradzie. Wybuchł pożar

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECEotnS
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(8)
Wert
3 miesiące temu
Trzeba było pokazać jak jeździ lalkarz suski
Taaa
3 miesiące temu
Na filmie widać jaki odpowiedzialny kierowca .
lokipou
3 miesiące temu
Cena truskawek to wina PO, nudne to się robi a Teściowa ogląda TVP Info 11h na dobę i myśli że jest spoko
bECEotnT
Prawda
3 miesiące temu
A co robi PO ijej zwolennicy? Na kazdym kroku plują na PiS, wyśmiewają. Gdyby to jakis kierowca z PiS spowodował wypadek i tak się zachował, jak Geblewicz z PO, suchej nitki byście na nim nie zostawili. Wszak ludzie z PO - święte krowy. Macie jakieś wątpliwości?
Goldengecko
3 miesiące temu
Widać boją się Tuska
Zbych
3 miesiące temu
Nie oglądam telewizji systemowej i nie tankuje u Obajtka
polwa
3 miesiące temu
Gdyby mieli temat to by nawet ładowanie łazika na marsie powiązali jakoś z PO, widocznie nie mają innych narzędzi by ich zniszczyć jak propaganda.
Dzisiaj
3 miesiące temu
Ten portal tylko pluje na PiS, dlaczego nie pisze nic o TVN ie i innych temu podobnych mediach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić