Karolina Woźniak| 

"Wiadomości" atakują polityka PO. "Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne"

13

W ostatnim wydaniu "Wiadomości" wyemitowano materiał, którym miał być apelem do kierowców o rozważną jazdę. Jednak nawet do tego tematu wpleciono temat polityki i uderzono w opozycję.

"Wiadomości" atakują polityka PO. "Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne"
TVP uderza w PO (kadr z "Wiadomości")

"Wiadomości" TVP od dłuższego czasu wzbudzają wielkie konrtrowersje. W programie często pojawiają się tematy, które uderzają w opozycję, a na piedestale stawiają partię rządzącą. I mimo że w ostatnim wydaniu serwisu informacyjnego poruszano temat bezpiecznej jazdy w okresie wakacyjnym, prowadzący nie zapomnieli wspomnieć o błędach opozycji.

W reportażu pt. "Apel o rozwagę i rozsądek na drogach" umiejętnie wpleciono wątek polityczny, a za cel, jak można się domyślić, obrano sobie Platformę Obywatelską. "Czas wakacji sprzyja licznym wyjazdom, które niestety nie zawsze kończą się szczęśliwym powrotem" - zaczęła Danuta Holecka.

"Wiadomości" TVP wyemitowały reportaż o wypadkach

Na samym początku reportażu pokazano nagranie z kamery zamieszczonej na ciężarówce, która miała stłuczkę z samochodem osobowym. W pewnym momencie na ekranie pojawił się Dariusz Matecki, radny miasta Szczecin należący do PiS, który zaczął komentować wypadek.

Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne. Zachowanie, które mogło spowodować zagrożenie życia na drodze wielu uczestników ruchu - stwierdził.

I prawdopodobnie nie byłoby w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, że nagranie, które pokazano, było nagraniem z wypadku Olgierda Gablewicza, polityka PO. Zamiast jednak poświęcić większość materiału komentarzom policji, dziennikarze skupili się na sprawie marszałka.

Zobacz także: Tragedia na włoskiej autostradzie. Wybuchł pożar

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić