o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac.
MBC
|

Wypowiedź Karnowskiego hitem sieci. Internauci uznali jego słowa za bezczelne

18
Podziel się

Michał Karnowski na antenie TVP Info bronił Jacka Kurskiego przed atakami w sieci. Wystarczyło 19 sekund, by jego wypowiedź stała się hitem internetu.

Wypowiedź Karnowskiego hitem sieci. Internauci uznali jego słowa za bezczelne
Michał Karnowski broni Jacka Kurskiego za wszelką cenę (East News)
bDYhkaYB

Michał Karnowski często gości w programach TVP jako komentator wydarzeń politycznych. Redaktor naczelny tygodnika "Sieci", który jest przychylny prawicy, zabłysnął ostatnio na antenie TVP Info. Internauci piszą wprost o "oficjalnie najbardziej bezczelnej wypowiedzi, jaka padła w TVP w minionym tygodniu".

Dziennikarz postanowił bronić prezesa stacji Jacka Kurskiego przed falą krytyki i hejtu, jaka na niego regularnie się wylewa. Stwierdził, że jest on celem "przemysłu pogardy", a krytycy robią to z czystej zazdrości i zawiści, bo "zdobył" pieniądze i rozwinął TVP.

- Media są jakąś czerwoną linią, której nie wolno przekraczać, bo jeśli ktoś próbuje zmienić nieco ten krajobraz medialny, to natychmiast dostaje się pod potężny, krzyżowy ogień. To dotyczy na przykład prezesa Telewizji Polskiej pana Jacka Kurskiego, który i zdobył pieniądze, jakoś rozwinął TVP i stał się celem przemysłu pogardy - stwierdził.

bDYhkaYD

Warto tutaj przypomnieć, że od 2020 r. TVP otrzymuje co roku blisko 2 mld zł od rządu w ramach rekompensaty abonamentowej. Będzie je dostawać przynajmniej do 2025 r. Opozycja apelowała, żeby te pieniądze zainwestować w rozwój onkologii, ale poprawka została odrzucona.

Trwająca 19 sekund wypowiedź Karnowskiego stała się hitem internetu. Szczególnie głośno o niej zrobiło się na Facebooku i Wykopie. Można ją zobaczyć poniżej.

bDYhkaYJ

ZOBACZ TEŻ: Środowisko filmowe mówi „stop” przemocy na uczelniach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYhkaZe
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(18)
darek
2 tyg. temu
O proszę, jeden z "niepokornych" doo po wła zów. Karnowscy i Sakiewicz do wora, a wór do jeziora. Żałośni i płatni klakierzy władzy mieniący się dziennikarzami.
Jacek-3
2 tyg. temu
Zdobył, jak Korwin-Mikke.
pis to zło
3 tyg. temu
i to jest fanatyzm. Zapamiętać, rozliczyć
bDYhkaZf
Jgf
3 tyg. temu
Prawdę napisał, wszystko inne media to fabryka polskich kompleksów...
lola
3 tyg. temu
trzeciorzędny redaktorek z gazety gminnej, gdyby nie pislam nikt o takim planktonie by nie słyszał
Jacek K.
3 tyg. temu
Karnowski, Najman , Jakimowicz - znafcy wszystkiego w TVP Info.
asz
3 tyg. temu
POWIEDZIAŁ PRAWDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jajacek.
3 tyg. temu
Płacą to i gada jak każą. Swoją drogą obrzydliwe to wszystko jest. Ciekaw co całe to środowisko, ci Karnowscy, Rachoń, Ziemiec, Klarenbach, Ogórek i ci pomniejsi robiliby w stanie wojennym?
bo my
3 tyg. temu
Tylko Polska! Tylko PiS!
kor
3 tyg. temu
Misja telewizji publicznej ma inne ważne cele społeczne od szczujni z TVN i innych nie polskich mediów które prowadzą jadowitą i zdradziecką antypolską propagandę!
Janek dlugi
3 tyg. temu
Piszecie że TVP otrzymuje co roku 2 miliardy To PO-PSL wzięła sobie 2 biliony do kieszeni tylko za koncesję do wydobycia gazu łupkowego które są u Sorosa w akcjach , dlaczego o tej kasie nie piszecie przecież to jest kasa całego narodu i do tego kasa z 246 afer + kamienice i zadłużenie państwa na 700 miliardów Tu dopiero poszły biliony O tm trzeba pisać a nie o tym co służy całemu narodowi
Sauron
3 tyg. temu
Kadzenie przełożonym to główny obowiązek funkcjonariuszy reżimów.
LLLLLLLL
3 tyg. temu
Karnowski, i nie ma się czemu dziwić.
bDYhkaYX
Olga
3 tyg. temu
no i??? Sensacje XXI wieku normalnie. Ogarnijcie się trochę bo zaltuje to śmiesznością.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić