"Zakochać się można". Między Anią a Kubą z "Rolnik szuka żony" coraz goręcej!

8

Anna, bohaterka najnowszej edycji "Rolnik szuka żony", bez przekonania wybrała Kubę, który wcześniej zawiódł nieco jej zaufanie. Wygląda jednak na to, że wizyta u 30-latka wiele zmieniła. Zwiastun najbliższego odcinka pokazuje, jak bardzo Ania i Kuba się do siebie zbliżyli.

"Zakochać się można". Między Anią a Kubą z "Rolnik szuka żony" coraz goręcej!
Anna dała szansę Kubie i wygląda na to, że uległa jego urokowi (Facebook, Materiały prasowe, Piotr Matey)

Anna jest jedną z dwóch bohaterek jubileuszowej, dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony". Podobnie jak Agnieszka, 35-letnia rolniczka i właścicielka salonu kosmetycznego w Wielkopolsce, nie kryła rozczarowaniem kandydatami, którzy się do niej zgłosili. Po kilkudniowej gościnie na swoim gospodarstwie Mikołaja, Dominika i Kuby, ostatecznie wybrała tego ostatniego.

Szans mężczyzny o dziwo nie przekreśliła jego skomplikowana przeszłość (30-latem jest ojcem trojga dzieci) ani fakt, że niedawno rozstał się z narzeczoną. Nawet gdy wyszło na jaw, że Kuba już po zgłoszeniu do programu wciąż utrzymywał z kobietą kontakt, a nawet się z nią spotykał (i to zaledwie dzień przed tym, jak przyjechał na gospodarstwo Anny).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Rolniczka mimo wszystko postanowiła dać Kubie szansę, podkreślając jednak, że nie ma wielkich nadziei co do tego, jak potoczą się ich losy. Wygląda jednak na to, że wizyta w rodzinnych stronach właściciela pubu wiele zmieniła. Spotkanie z rodziną i znajomymi 30-latka oraz atrakcje, jakie przygotował dla Ani, wprowadziły ją w bardzo dobry nastrój.

- Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia. Było miło, aktywnie. Poznałam rodzinę Kuby, znajomych. Było mi przyjemnie i swobodnie - mówiła wyraźnie zadowolona Anna w 10. odcinku.

Wygląda na to, że z każdym wspólnym dniem relacje uczestników programu TVP coraz bardziej się zacieśniały. Pokazuje to zresztą zwiastun najnowszego odcinka, który właśnie trafił do sieci. Widać fragmenty randek, w tym tej Kuby i Anny, w czasie których coraz śmielej okazywali sobie czułość. Mężczyzna delikatnie obejmował rolniczkę, a na łódce trzymali się już za ręce. Zobaczcie zresztą sami.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić