"Zbyt osobiste". Tak Grabias zachował się po śmierci Seweryna

64

Gabriel Seweryn oraz Rafał Grabias przez wiele lat tworzyli związek. Oczywiście partnerzy notowali zarówno wzloty, jak i upadki. W końcu doszło do rozstania, któremu towarzyszyła fatalna atmosfera. Jak Grabias zareagował na śmierć Seweryna?

"Zbyt osobiste". Tak Grabias zachował się po śmierci Seweryna
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias (Instagram)

We wtorek (28 listopada) Polskę obiegła wstrząsająca informacja o śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura zapowiedziała przeprowadzenie sekcji zwłok. Ma ona wyjaśnić przyczynę zgonu celebryty.

Seweryn ostatnio był związany z Kamilem Bielą. Wcześniej natomiast tworzył związek z Rafałem Grabiasem. Między partnerami niejednokrotnie leciały iskry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wykrywacz metali zaczął szaleć. Wyjątkowe odkrycie na Pomorzu

Grabias szybko zareagował na informację o śmierci Seweryna. Były partner zmarłego zamieścił na Instagramie jego zdjęcie, do którego załączył czarne serce.

Żegnaj - napisał krótko.

Rafał Grabias zabrał głos po śmierci Gabriela Seweryna

Po śmierci Gabriela z Grabiasem skontaktowali się dziennikarze "Super Expressu". Nie chciał on jednak rozmawiać na temat swojej dawnej miłości.

Krótka wypowiedź Rafała mówi jednak bardzo wiele. Jego słowa pokazują, że odejście Gabriela bardzo mocno go dotknęło.

To dla mnie zbyt osobiste, żebym komentował śmierć Gabriela publicznie. Najpiękniejsze wspomnienia zostaną na zawsze w moim sercu - zapewnił Rafał Grabias w rozmowie z "SE".

Przed śmiercią Gabriel Seweryn mierzył się ze sporymi problemami. Był zmuszony do zamknięcia swojego odzieżowego biznesu. Następnie udał się do Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie, gdzie zarejestrował się jako bezrobotny.

Od zawsze kochałem to, co robiłem, i nadal kocham to, co robię, jednakże coś we mnie umarło. Jestem zatrwożony. Wypaliłem się zawodowo - tłumaczył na Instagramie.

Mimo to próbował pozostawać optymistą. Zamierzał otworzyć własny salon kosmetyczny.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić