aktualizacja 

Upadek aktora. Fani są zaniepokojeni

24

Był u szczytu sławy, kiedy zdiagnozowano u niego Parkinsona. Michael J. Fox miał zaledwie 29 lat, kiedy usłyszał okropną diagnozę. Przyznaje, że z dnia na dzień jest mu coraz ciężej z chorobą. Świadkami tego mogli być widzowie zgromadzeni w Pennsylvania Convention Center w Filadelfii. Wchodząc na scenę, aktor potknął się i upadł.

Upadek aktora. Fani są zaniepokojeni
Michael J. Fox miał 29 lat, gdy zdiagnozowano u niego Parkinsona (YouTube)

Na środku sceny leżała kanapa i na szczęście to na nią upadł Michael J. Fox. Pozostali, którzy byli w tym miejscu, Christopher Lloyd i Tom Wilson, upewnili się, że nic mu nie jest. Aktor jeszcze dwukrotnie podniósł się z kanapy, jakby chciał udowodnić, że wszystko jest w porządku. Niestety nie był to jego pierwszy i z pewnością nie ostatni upadek.

Życie dzieli na przed i po chorobie

Na trzy lata przed chorobą Fox poznał na planie Tracy Pollan, w której zakochał się z wzajemnością. Doczekali się czwórki dzieci. Dziś aktor przyznaje, że to żona i dzieci dają mu siłę do przetrwania każdego dnia.

Michael J. Fox w rozmowie z "CBS Sunday Morning" pod koniec kwietnia przyznał, że każdego dnia jest mu coraz trudniej. Wiele razy upadał i doznawał obrażeń, jak choćby złamanie kości twarzy. Na przestrzeni lat zdiagnozowano u niego łagodną odmianę nowotworu kręgosłupa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Objawy parkinsona u młodych
Wszystko to dopada cię subtelnie. I chociaż nie umierasz od Parkinsona, umierasz, chorując tak długo. Nie dożyję 80-tki, nie będę miał 80 lat — stwierdził w rozmowie z CBS.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wsparcie fanów

Nagranie upadku, które trafiło do mediów, spotkało się ze skrajnymi opiniami. Wiele osób krytykowało portale, które je udostępniały, argumentując, że nie powinni szukać rozgłosu w ten sposób. Pojawiło się też wiele głosów wsparcia dla gwiazdy "Powrotu do Przyszłości".

Wszystko, co widzę, to dzielny wojownik, który ma gorszy moment i radzi sobie z nim z najwyższą gracją i godnością. Niech Bóg błogosławi Michaela J. Foxa. Kochamy cię i wspieramy - napisała jedna z internautek.
Dla mnie wykonałeś kawał dobrej roboty. Będę dzielić się dobrymi informacjami o Tobie - dodała następna.

Aktor w dokumencie "Nieustannie: Historia Michaela J. Foxa" oświadczył: "Nie jestem żałosny. Jestem twardym skurczybykiem. Jestem jak karaluch. Dużo przeszedłem".

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić