aktualizacja 

Zmagała się z rakiem skóry. Influencerka nie żyje

2

W wieku zaledwie 30 lat zmarła hiszpańska influencerka. Od kilku lat walczyła z rakiem skóry, a przebieg choroby relacjonowała w mediach. Jej ostatni post z początku kwietnia chwyta za serce. Pisała w nim, że jest coraz lepiej.

Zmagała się z rakiem skóry. Influencerka nie żyje
Patricia miała zaledwie 30 lat. (Instagram)

Patricia Rite pochodziła z Hiszpanii, gdzie była bardzo rozpoznawalna. Na Instagramie obserwowało ją ponad 102 tys. osób, a na TikToku 241 tys. Przed chorobą Patricia dodawała na swoje konta zdjęcia, porady makijażowe i lifestylowe.

Influencerka zmarła na raka

Cztery lata temu Hiszpanka zauważyła u siebie dziwny pieprzyk. Skonsultowała to u dermatologa, który natychmiast kazał jej usunąć zmianę. Wykonano także specjalistyczne badania. Te wykazały chorobę.

Diagnoza była druzgocąca. Okazało się, że Patricia ma raka skóry. Influencerka nie poddała się, a swoją walkę z chorobą relacjonowała w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Maciejczak zdradza, kto jest jego inspiracją. Będziecie zaskoczni!

W ostatnich tygodniach jej stan się pogorszył. Leczenie nie przynosiło oczekiwanych rezultatów. 5 kwietnia napisała, że ostatnie dni nie były łatwe. Miała jednak wiele nadziei na lepszą przyszłość.

Dzisiaj czuję się trochę silniejsza. Od wczoraj nie wymiotowałam i wróciłam do jedzenia, czego nie robiłam od piątku. Zaczynam czuć się dobrze. Idźmy krok po kroku - napisała pełna nadziei.

To był niestety jej ostatni post. W następnych dniach sytuacja się pogorszyła. 16 kwietnia Hiszpanka zmarła. O śmierci 30-latki poinformowała rodzina w specjalnym komunikacie.

Patricia nas opuściła. Jej mama i bliscy proszą o szacunek w tych trudnych chwilach - przekazano w komunikacie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić