o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Muller
|

13 sposobów leczenia kaca z całego świata

27 reakcji
2
0
25
Podziel się
1 z 12
Światowy kac
Światowy kac
(Marco Di Lauro /Getty Images)
0
0

Kaca ludzie leczą odkąd produkuje się alkohol. Czyli kawał czasu. Dzięki temu wypracowaliśmy, jako ludzkość, bezpieczny kompromis i mniej więcej wszyscy wiemy, jak zwalczyć ból głowy i nudności wywołane przez alkohol bez konieczności "zapijania klinem". Zjeść coś, uzupełnić utracone witaminy oraz minerały i pić dużo wody. Świat jednak to miejsce bardzo zróżnicowane, więc regionalne sposoby bywają dość interesujące. Większość tu pokazanych metod albo faktycznie "daje radę", albo zmusza do wymiotów. Więc zawsze to coś.

25
2
0
bDyFRAof
KOMENTARZE
(25)
Drwal
3 lata temu
tylko KLIN
robert
3 lata temu
proponuję lekki browarek
pam pam
3 lata temu
Browarek
bDyFRAoj
znawca tematu
3 lata temu
Piję od pół wieku i od kilkunastu lat nie mam kaca. Trzymam się trzech zasad. 1) W miarę dobra gatunkowo wódka 2) Tylko jeden gatunek 3) Żadnego mieszania alkoholi
Al
3 lata temu
.....dzien przedtem nie pic
Najnowsze komentarze (25)
king billy on...
3 lata temu
No pope of rome zaspiewaj trzy razy ..... Text na youtube
maciek
3 lata temu
czym sie kaleczyłes tym sie lecz
BL
3 lata temu
Sex Sex Sex i Sex To pomaga
Chlor
3 lata temu
100 ml 40% trunku
janusz
3 lata temu
smacznego!
a
3 lata temu
najlepszy sposób na kaca to nie pić dzień wcześniej
LORD
3 lata temu
Ok jak dla mnie pierwsza sprawa trzeba jeść podczas picia im więcej jesz ciepłych posiłków mięsnych tym mniejszy problem na drugi dzień..... A jak to nie pomoze to jak mówi stare przyslowie "najlepsza na kaca jest ciężka praca" obie metody są skuteczne....pozdrawiam
jajcarz
3 lata temu
Ja mając kac wkładam moje jaj do wrzącej wody na ok 30 minut. Po tym zabiegu już nie boli mnie głowa ale bolą mnie jaja
bDyFRAob
oldpunk
3 lata temu
na noc otwórz browara rano na kaca wypij takiego wygazowanego
CB
3 lata temu
Najlepsze i JEDYNE!!! lekarstwo: Nie pić poprzedniego dnia.
Janek
3 lata temu
szklanka soku z wycisnietej cytryny zalatwi sprawe w moment
LOL
3 lata temu
Koktajl z SPOKU pomidorowego wydaje sie dobrym rozwiązaniem
Al
3 lata temu
.....dzien przedtem nie pic
haha
3 lata temu
dwa browary i dwa buchy
bDyFRAnN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDyFRAnO
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDyFRAnP
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDyFRAnQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić