Fani komiksów pokazali, jak się przebierać

1 z 11Comic Con

W Londynie odbywa się jeden z największych festiwali popkultury. Setki tysięcy fanów komiksów, filmów i gier zjechało się do stolicy Anglii, by wspólnie pokazać swoją miłość do ulubionych bohaterów. Na każdym kroku można spotkać kogoś przebranego. Kostiumy są lepsze i gorsze, a my postanowiliśmy wybrać te z "górnej półki".

2 z 11"Halo"

Master Chief w takiej odsłonie prezentuje się wręcz genialnie! Nie ma lipy, w takim kostiumie nie wstyd pokazać się przed tyloma specjalistami od tematu.

3 z 11Faworyci

Bez dwóch zdań po filmach "Deadpool" i "Legion samobójców" najpopularniejszymi bohaterami wśród cosplayerów są obecnie Deadpool i Harley Quinn. Nie mamy nic przeciwko.

4 z 11Spider-Man

Na Comic Conie nie zabrakło również Spider-Manów.

5 z 11Black Widow

Czarna Wdowa z uniwersum Marvela była najchętniej podziwianym kostiumem przez męską część konwentu.

6 z 11Filmowy Joker

Nie zabrakło również różnych wersji Jokera, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. To wersja najnowsza znana z filmu "Legion samobójców".

7 z 11Komiksowy Joker

To z kolei Joker, którego znają fani komiksów. Ci, którzy czytali "Śmierć rodziny" Scotta Snydera, łatwo rozpoznają charakterystyczną "maskę".

8 z 11Merida Waleczna

Merida już lepiej chyba nie może wyglądać. Wow!

9 z 11Warhammer

Fani Warhammera też potrafią przebrać się w sposób budzący podziw... i lęk.

10 z 11"Gwiezdne wojny"

Nie mogło oczywiście zabraknąć przebrań opartych na "Gwiezdnych wojnach". Klasyczna trylogia wciąż jest największą inspiracją dla fanów. Boba Fett i steampunkowa wersja księżniczki Lei.

11 z 11Hot or not?

Jak wam się podobają stroje fanów? Który zrobił na was największe wrażenie?

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie