Barbara Jaros| 

Japonki zakochały się w Putinie. Kalendarz z prezydentem to wielki hit

31
1/5

Rekordowa sprzedaż

Rekordowa sprzedaż
(imgur.com)
0
0

Promowana przez Władimira Putina "hipermęskość" zyskała ogromną popularność w Japonii, gdzie kalendarze z prezydentem Rosji sprzedają się lepiej niż te ze zdjęciami celebrytów. Sieć sklepów Loft poinformowała, że to właśnie 66-latka, bardziej niż kogokolwiek innego, chcą przez cały 2019 rok podziwiać mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni - podaje "Teh Independent".

2/5

Prezydent ujeżdża niedźwiedzia

0
0

Kalendarzy z Putinem sprzedaje się więcej niż wydawnictwa z 34-letnim Keiem Tenaką, japońską gwiazdą telewizji, czy też z 24-letnim Yuzuru Hanrą, dwukrotnym mistrzem olimpijskim w łyżwiarstwie figurowym.

3/5

Zdobywca serc

0
0

Coraz więcej Japonek określa się jako fanki prezydenta. "The Japan Times" spekuluje jednak, że część kalendarzy mogła zostać kupiona dla żartu.

4/5

Mistrz hokeja

0
0

Loft sprzedażą rosyjskich produktów zajmuje się od 3 lat. W 2016 roku to właśnie w tym sklepie pojawiły się słynne kalendarze z nagim od pasa w górę prezydentem Rosji łowiącym ryby na Syberii

5/5

Sprawdzony numer

0
0

W wersji na rok 2019 również pojawia się zdjęcie 66-latka bez koszulki. Tym razem rosyjski prezydent zanurza się w lodowatej wodzie jeziora Seliger.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić