Natalia Bogucka| 

Pies ze zdeformowanym pyszczkiem podbił serca internautów

28
1/6

W końcu znalazł dom

W końcu znalazł dom
(Instagram.com, @bestboybrodie)
0
0

Pies o imieniu Brodie, który jest mieszanką owczarka niemieckiego i bordera collie, ma zdeformowany pysk i czaszkę, przez co różni się od innych czworonogów. Jednak gdy jego zdjęcia obiegły internet, do schroniska zgłosiły się setki osób, które chciały go adoptować. Uroczy psiak znalazł już nowy dom. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

2/6

Został zaatakowany przez swoją mamę

0
0

Brodie urodził się w schronisku. Miał zaledwie 13 dni, gdy jego mama go zaatakowała. Pies doznał poważnych obrażeń, a jego szczęka krzywo się zrosła. W efekcie zwierzak ma zdeformowany pysk i częściowo nie widzi na jedno oko.

3/6

Właściciel zwrócił go do schroniska

0
0

Brodie już raz został adoptowany, jednak po 5 miesiącach właściciel oddał go do schroniska, twierdząc, że pies jest zbyt energiczny. Pracownicy schroniska obawiali się, że zwierzak szybko nie znajdzie nowego domu, dlatego postanowili udostępnić jego zdjęcia w sieci.

4/6

Podbił serca internautów

0
0

Psiak szybko zdobył serca internautów, a do schroniska napłynęły setki próśb o adopcję. Jednymi z chętnych byli Amanda Richter i Brad Ames, którzy stworzyli czworonogowi Brodiemu kochający dom.

5/6

Miłość od pierwszego wejrzenia

0
0

Nowi właściciele powiedzieli, że gdy tylko zobaczyli zdjęcia niezwykłego psiaka, od razu się w nim zakochali.

Codziennie oglądałam jego zdjęcia, kilka razy nawet płakałam. Z jakiegoś powodu czuliśmy się do niego przywiązani. Spotkaliśmy go, zabraliśmy na spacer i spędziliśmy z nim kilka godzin. Jeszcze tego samego dnia zabraliśmy go do siebie do domu - powiedziała 30-letnia Amanda.

6/6

Jest szkolony na psa terapeutycznego

0
0

Amanda i Brad dodali, że Brodie jest bardzo inteligentny i planują wyszkolić go na psa terapeutycznego, by mógł pomagać osobom niepełnosprawnym.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić