o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Sławomir Neumann pił piwo w przerwie w obradach Sejmu

817 reakcji
0
0
817
Podziel się
1 z 6
Sybaryta Sławomir Neumann
Sybaryta Sławomir Neumann
(Newspix.pl, Wolf)
0
0

Poseł PO Sławomir Neumann bardzo przyjemnie spędził przerwę między głosowaniami pierwszego dnia pracy. Odwiedził bistro nieopodal Sejmu, gdzie do obiadu zamówił piwo.

817
0
0
bDmZcfcf
KOMENTARZE
(817)
Hęgor
rok temu
Czyli w pracy można pić piwo ?
Ala
rok temu
Piwo jest dla ludzi ale nie w pracy. Nadludzi jednak to nie obowiązuje.
Stasiu
rok temu
Widać do hotelu wrócił z córką .
bDmZcfcj
ja
rok temu
każdy poseł przed wejściem na sale obrad powinien dmuchać w alkomat
Md
rok temu
A ja w pracy nie mogę pić piwa
Najnowsze komentarze (817)
polak mały
6 miesięcy temu
sejm to miejsce pracy posła. U nas w pracy za takie picie to wywalają na bruk
karol
rok temu
ale jest tych trolli w picczie
Babel
rok temu
Jak ktoś nie wie to w Niemczech piwo we Francji wino i nie przeszkadza a w Polsce w sejmie tylko wolno partii rządzącej wszystko a reszta nie dostaną błogosławieństwa, Posłowie PO na zdrówko bo tam trzeba coś żeby lepiej strawic to co się dzieje w sejmie makabra 👋👋😀
sprawiedliwie
rok temu
Polscy "politycy i wysoko "postawieni urzędnicy " hołdują trzem królom . Pierwszy to utrzymanie stołka ,drugi to maksymalne za każdą cenę zwiększenie posiadanego majątku i trzeci zapewnienie sobie całkowitej bezkarności .Niestety taka klika w większości siedzi na tych wysokich stołkach .I do czasu jak nic się nie zmieni to oni będą okradać Polskę i Polaków .Polacy dość tego trzeba z tym walczyć wszelkimi sposobami .
kzk
rok temu
a jak pijany poseł pis leżał pijany na korytarzu sejmowym ,to wtedy wszystko było OK ?
Jehdvr
rok temu
Lepsze jedno piwko niż małpki. Pamietam był taki jeden od dużej ilości małpek
Graf
rok temu
Jacy wyborcy tacy wybrani, takie są lemingi.
AZ
rok temu
Napracowało się chłopisko i gulnęło se piwsko.
bDmZcfcb
Xyz
rok temu
Neumanowie tylko to potrafią.
o_ironio
rok temu
Czy w Sejmie sprzedają alkohol? Bowiem jak ustalił „Super Express”, z roku na rok obroty z tytułu sprzedaży alkoholi przy Wiejskiej rosną!
aaa
rok temu
W zakładach ludzie mają 15 minut na kanapkę herbatę i papierosa jak ktoś pali. Jak ktoś nie może się wyrobić to wypowiedzenie. Za piwko to dyscyplinarka. Widać opozycja to drugi sort a pracujący wyborcy piąty.
Tyk
rok temu
Co tu komentowac!,gęba typowa dla elyt, z peło,psl tacy decydują o moim kraju ,hańba i wstyd
Rozsądny
rok temu
Ale o co tyle hałasu??? W końcu w przypadku tego osobnika, wszystko jedno, trzeźwy, czy pijany...
asas
rok temu
Gdyby w pracy ktoś poszedł pić piwko do obiadku, to byłby wywalony z pracy na zbity pysk. To co się dzieje w tym całym sejmie, to słów brak. Zwykłego pracownika odsądziliby od czci i wiary , a tu się panoszą za takie pieniądze podatników. Po co tyle tych posłów, wywalić połowę , wystarczy 150 pracujących, nie piwkujących i będą co roku miliony na na biednych ludzi.Pawłowicz jadła w sejmie sałatkę, to PO owcy odsądzili ją od czci i wiary ,oblali błotem i pomyjami, ale u siebie nie widzą żadnej belki . Brak słów.
...
Następna strona
bDmZcfbN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDmZcfbO
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDmZcfbP
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDmZcfbQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić