A maseczki gdzie? 100-osobowa orgia przerwana przez policję

155

Policja wkroczyła na teren francuskiej hurtowni na przedmieściach Paryża i przerwała ponad 100-osobową orgię w związku z nieprzestrzeganiem obostrzeń. Trzy osoby zostały zatrzymane.


A maseczki gdzie? 100-osobowa orgia przerwana przez policję
Policja rozproszyła 100-osobową orgię. (zdjęcie poglądowe) (Getty Images)

Francuska policja wkroczyła na 100-osobową orgię, która była zorganizowana w starej hurtowni w Collegien na przedmieściach Paryża. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o spotkaniu, które odbywało się po ustalonej godzinie policyjnej.

100-osobowa orgia przerwana

Wydarzenie odbyło się z naruszeniem godziny policyjnej, pojawiły się również problemy z maskami i dystansem społecznym - przekazała francuska policja.

Zgromadzeni nie stawiali oporu i współpracowali z policją. Trzy osoby uważane za organizatorów spotkania zostały aresztowane wkrótce po nalocie tj. około godziny 21:00. Ponad 100 uczestników ukarano mandatami.

Zobacz także: Nowe obostrzenia do lutego. Prof. Simon: restauratorzy największymi przegranymi

Zarządzono posiedzenie awaryjne, na którym sędziowie wydali kilka decyzji dotyczących grupy. Skonfiskowano ich sprzęt nagłaśniający, oświetlenie i alkohol. Uczestnicy będą musieli także przejść przez program podstawowej edukacji seksualnej dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusów i chorób.

Orgie we Francji legalne, pod warunkiem, że uczestnicy są dorośli i biorą w nich udział bez przymusu. Od wybuchu pandemii orgie są zabronione, ze względu na zakaz zgromadzeń, a także duże ryzyko rozprzestrzenienia koronawirusa.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić