aktualizacja 

16-letni bochnianin wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Są dobre wieści

11

Policjanci z Bochni prowadzili poszukiwania 16-latka, który przez kilka dni nie kontaktował się z rodziną. Funkcjonariusze i rodzina zaginionego prosili o pomoc w jego odnalezieniu. W niedzielę policja przekazała informację, że chłopak się odnalazł.

16-letni bochnianin wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Są dobre wieści
16-letni bochnianin się odnalazł (Getty Images, Artur Widak)

O zaginięciu młodego mieszkańca Bochni poinformowano w sobotę 30 lipca na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Bochni (woj. małopolskie). Tamtejsi funkcjonariusze wszczęli poszukiwania 16-latka.

Bochnia. Poszukiwania 16-latka

Nastolatek po raz ostatni był widziany w środę 27 lipca. Tego dnia wyszedł z miejsca zamieszkania i nie wrócił na noc. Nieobecność młodzieńca zaniepokoiła jego bliskich, którzy jednak na chwilę odetchnęli z ulgą, gdy nazajutrz chłopak skontaktował się z nimi za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Niestety później kontakt z 16-latkiem ponownie się urwał. Rodzina nie miała pojęcia, gdzie chłopak mógł przebywać, co się z nim dzieje, ani czy jest bezpieczny. Bliscy nastolatka zdecydowali się powiadomić o sprawie policję.

W weekend KPP w Bochni opublikowała w sieci wizerunek oraz rysopis poszukiwanego. Mundurowi liczyli, że pomoże to w jego szybkim odnalezieniu. Osoby, które widziały nastolatka lub posiadały informacje na jego temat, proszone były o pilny kontakt ze służbami.

Nastolatek się odnalazł

Akcja poszukiwawcza przyniosła pożądany skutek. Dobre wieści potwierdzone przez policję przekazała w niedzielę za pośrednictwem Facebooka m.in. fundacja im. Janusza Szostaka "Na tropie", zajmująca się poszukiwaniami osób zaginionych.

Z radością informujemy, że zaginiony na terenie Bochni Dawid S. został szczęśliwie odnaleziony - czytamy w poście fundacji na portalu społecznościowym.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Matka zostawiła dziecko w rozgrzanym aucie. Policjanci pokazali dramatyczny moment interwencji
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić