19-latek zaczął strzelać do ludzi. Wszystko transmitował na żywo w sieci

13

Uzbrojony mężczyzna z Tennessee strzelał z broni palnej do przypadkowych przechodniów. W incydencie zginęły 4 osoby, a trzy zostały ranne. Co najbardziej szokujące, 19-letni napastnik transmitował swoje poczynania na żywo w Internecie. Został aresztowany i usłyszał zarzut wielokrotnego morderstwa pierwszego stopnia.

19-latek zaczął strzelać do ludzi. Wszystko transmitował na żywo w sieci
19-letni Ezekiel Kelly strzelał do przypadkowych osób i transmitował to w sieci (Departament Policji w Memphis)

Przerażające sceny rozegrały się w środę 7 września w mieście Memphis w Stanach Zjednoczonych. Napastnik postrzelił z broni palnej co najmniej 7 przypadkowych osób. 4 z nich zmarły, a trzy zostały poważnie ranne.

Policjanci błyskawicznie ustalili, że napastnik to 19-letni Ezekiel Kelly. Mężczyzna miał transmitować swoje poczynania na żywo w internecie. Na jednym z opublikowanych filmów przyznał się do dokonania co najmniej 5 strzelanin.

19-latek strzelał do przypadkowych osób. "To nie jest atrapa"

Na stopklatce udostępnionej przez policjantów widać, jak przestępca celuje z pistoletu do klienta jednej ze stacji benzynowych. Miał oddać w jego kierunku dwa strzały.

To nie jest atrapa, to wszystko na serio – krzyczał na filmie, który błyskawicznie obiegł media społecznościowe i równie szybko został skasowany.

Na innym z nagrań można było zobaczyć, jak napastnik odbezpiecza broń podczas jazdy i strzela z pistoletu przez okno pojazdu. – Chcę sprawiedliwości – podkreślał 19-latek, wymachując pistoletem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Policja zatrzymała mordercę. Wcześniej wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie

Policja hrabstwa DeSoto przekazała, że ok. godz. 21:30 napastnik rozbił skradzionego wcześniej dodga challengera w miejscowości Southaven. Miał rzekomo zaklinować się w samochodzie. Funkcjonariusze poprosili mieszkańców o omijanie zagrożonego obszaru.

Przestępca został zatrzymany przez mundurowych. Trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzut dokonania wielokrotnego morderstwa pierwszego stopnia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Stacja FOX13 przypomina, że Ezekiel Kelly został w 2020 roku oskarżony o morderstwo i nielegalne posiadanie broni. W lipcu 2021 przyznał się jedynie do napadu. Mimo to, trafił do więzienia. Po odsiedzeniu 11 miesięcy, wyszedł za dobre sprawowanie.

Obejrzyj także: Strzały w szpitalu uniwersyteckim w Berlinie. Pacjent postrzelił lekarza i popełnił samobójstwo

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić