19-latka pokonała dla chłopaka tysiące kilometrów. Tragiczny finał

59

19-letnia Ashley Wadsworth z Kanady udała się w długą podróż, by spotkać się z ukochanym. Ta wyprawa okazała się największym błędem w jej życiu. Krótko po jednym ze spotkań z 23-letnim Jackiem została znaleziona martwa.

19-latka pokonała dla chłopaka tysiące kilometrów. Tragiczny finał
Ashley Wadsworth (Policja Essex)

Historia miłości Ashley Wadsworth i Jacka Sepple'a narodziła się kilka lat temu. Dziewczyna miała tylko 12 lat, gdy poznała w sieci chłopaka starszego od niej o trzy lata. Relację utrzymywali jedynie za pośrednictwem internetu, a wszystko ze względu na to, że dzieliła ich ogromna odległość. Ona mieszkała w Kanadzie, on w Wielkiej Brytanii.

Kiedy Ashley skończyła 19 lat, podjęła decyzję, że odwiedzi ukochanego. W 2021 roku wsiadła więc w samolot i ruszyła w długą podróż. Miała do pokonania... 7200 kilometrów!

Ashley zamieszkała z Jackiem w jego domu w Chelmsford w hrabstwie Essex. Portal cbc.ca spostrzega, że na początku wyglądali na bardzo szczęśliwych. Wadsworth udostępniała w sieci wiele zdjęć ze swoim partnerem.

Nieco później sprawy zaczęły zmierzać w złym kierunku. 1 lutego 2021 roku 19-latka rzekomo wysłała SMS-a do dwóch przyjaciółek. Informowała, że potrzebuje pomocy i chce odejść od chłopaka.

Tego samego dnia została brutalnie zamordowana. Jack udusił dziewczynę, a ponadto zadał jej blisko 90 ciosów nożem. Ciało zostawił w ich łóżku.

Makabra w Wielkiej Brytanii. Dożywocie dla Jacka

Krótko po makabrycznej zbrodni Jack kontaktował się ze swoją siostrą. Gdy policja weszła do mieszkania, 23-latek rozmawiał z nią przez FaceTime. Miał pokazywać przez kamerkę zmasakrowane ciało Ashley.

W sądzie Jack zeznał, że nie mógł pogodzić się z tym, że Ashley chce go opuścić. Przyznał się do zabójstwa i został skazany na dożywocie. O warunkowe zwolnienie będzie mógł się ubiegać dopiero po odbyciu 23 lat i sześciu miesięcy kary.

Zobacz także: Iga Kreft o życiu w 35-metrowym domku
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić