3-latek uciekł rodzicom. Pojechał na taśmie z bagażami

4

Kamery monitoringu z lotniska w Santiago w Chile uchwyciły niezwykłe wydarzenie. Mały, zaledwie 3-letni chłopiec uciekł swoim rodzicom, prześliznął się obok stanowiska odprawy i usiadł na taśmie przeznaczonej do transportu bagażu. Po krótkie przejażdżce, chłopiec został zauważony przez obsługę.

3-latek uciekł rodzicom. Pojechał na taśmie z bagażami
3-latek uciekł rodzicom. (X)

Do zdarzenia doszło na międzynarodowym lotnisku w Santiago w Chile. Na krótkim nagraniu widać, jak 3-latek wsiada na taśmę i jedzie razem z bagażami. Po chwili został zauważony przez obsługę i zdjęty z maszyny.

3-latek uciekł rodzicom na lotnisku

Lotnisko wydało oświadczenie w tej sprawie. Pracownicy, który wówczas byli w pobliżu nie zauważyli, w którym momencie maluch prześliznął się obok nich. Zapewniono, że w najbliższym czasie zostaną "wzmocnione działania i protokoły bezpieczeństwa u operatorów linii lotniczych", aby zapobiec takim sytuacjom.

Zbieramy wszystkie informacje, aby ustalić, jak doszło do tej sytuacji. Wzmacniamy nasze działania i protokoły bezpieczeństwa u operatorów linii lotniczych, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu takiej sytuacji – powiedział rzecznik lotniska. w oświadczeniu dla chilijskiej gazety La Tercera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 17 razy silniejsza niż ta w Hiroszimie. Ujawniono porażające dane

Nagranie zostało udostępnione na TikToku oraz na platformie X. Internauci byli zachwyceni wyczynem malucha. Pochwalili jego zaradność i spryt, dzięki któremu przemknął się koło obsługi i innych pasażerów.

Część osób nie była tak entuzjastycznie nastawiona. Kilku komentujących zapytało, gdzie byli w tym czasie rodzice i dlaczego nie upilnowali swojego dziecka, któremu mogła stać się krzywda.

Bądźmy szczerzy, ten mały gościu myślał, że znalazł magiczny tunel. Może skarb na niego czekał
Chyba bym zwariowała, gdyby moje dziecko wpadło na taki pomysł
Mam 15 lat i nadal chcę tego spróbować – czytamy w komentarzach.

Nie wiadomo, jak dziecko uciekło od swoich rodziców. Nie wiadomo także, czy dorośli poniosą jakiekolwiek konsekwencje. Sprawa jest wyjaśniana.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić