Agnieszka Potoczny-Łagowska| 

33-latek "oszalał" z miłości. Tak chciał u niej zapunktować!

14

Dwoił się i troił, aby 24-letnia mieszkanka Żyrardowa (woj. mazowieckie) w końcu zwróciła na niego uwagę. Niestety, nic nie zdawało rezultatu. W końcu 33-latek wpadł na szalony pomysł, jak przekazać kobiecie, że się w niej podkochuje. Zrobił coś nietypowego, za co zgarnęli go do paki...

33-latek "oszalał" z miłości. Tak chciał u niej zapunktować!
33-latek z Żyrardowa nękał pewną kobietę. (KPP w Żyrardowie)

33-latek tak bardzo zauroczył się 24-latką, że zupełnie stracił rozum. Robił rzeczy, których niejeden by się powstydził. Mężczyzna nachodził kobietę w jej domu, a także notorycznie ją śledził. W końcu zaniepokojona żyrardowianka zdecydowała się unikać kontaktu z szaleńcem.

Ogarnięty uczuciem 33-latek nie chciał dać za wygraną. Nie rozumiał słowa "nie". W kolejnym kroku usiłował skontaktować się ze "swoją wybranką" za pośrednictwem znajomych i rodziny.

Gdy i to zawiodło, odnalazł ją na wielu komunikatorach społecznościowych i tam regularnie bombardował wiadomościami. Wyznawał jej dozgonną miłość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stramowski: "Walentynki świętujemy w Chicago"

Malował serca na zabytkowej świątyni. Chciał zwrócić uwagę 24-latki

Przestraszona 24-latka poważnie obawiała się o swoje życie i zdrowie. Za każdym razem, kiedy opuszczała miejsce zamieszkania czuła potworny lęk. Czara goryczy przelała się, gdy zakochany adorator zaczął malować dla kobiety serca na znakach drogowych, budynkach, a także zabytkowym kościele.

Wówczas 24-latka nie wytrzymała i zgłosiła się na komendę. Tam złożyła zawiadomienie o nękaniu. Tak 33-latkiem zainteresowali się mundurowi.

W toku postępowania ustalono, że kościół, który w wyniku działania sprawcy został uszkodzony, jest wpisany do rejestru zabytków - informuje policja.

Funkcjonariusze zbadali sprawę i wykazali, że adorator faktycznie uporczywie gnębił kobietę. Sprawca usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu, w ramach środka zapobiegawczego, trafił na trzy miesiące do aresztu. Niebawem rozpocznie się jego proces.

Za nękanie grozi mu do lat 3 więzienia. Natomiast za zniszczenie zabytku do 8 lat - dodaje policja.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić