36-latek wziął ślub z 81-latką. "Chce mnie, a nie mojego majątku"
Związki starszych kobiet z młodszymi mężczyznami nie są już niczym wyjątkowym. Ta historia jednak wszystkich zaskakuje, bo ślub wzięła para, którą dzieli aż 45 lat.
Bohaterami tej historii są Iris oraz Mohamed. Ona ma 81 lat, a on 36. Poznali się w internecie na grupie dla ateistów. Kiedy zaczęli ze sobą rozmawiać, szybko przekonali się, jak wiele ich łączy.
81-latka wzięła ślub z 36-letni Egipcjaninem
Dzieli ich 45 lat, ale kompletnie się tym nie przejmują. Brytyjka nawet bez skrępowania opowiadała w mediach o seksie ze znacznie młodszym partnerem. Teraz para wykonała następny krok i wzięła ślub.
Mohamed na co dzień mieszka w Egipcie. Internauci szybko zaczęli węszyć spisek, że pewnie chodzi mu o majątek 81-latki. Nawet synowie Iris go nie akceptują.
- Wątpię, że zrobił to dla mojego majątku, bo ja żyję tylko z emerytury. Mohamed nawet powiedział, że podpisze intercyzę, bo chce mnie, a nie mojego majątku - komentuje seniorka.
W tej chwili wszystko wskazuje na to, że będą żyć na odległość. Mohamed na razie nie może otrzymać wizy, aby przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Z kolei Iris nie planuje przeprowadzki do Egiptu, bo nie lubi słońca.