Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

38-latek poślubił 67-latkę. Wcześniej zaatakowała go siekierą

6
Podziel się

Do nietypowej sytuacji doszło w Tomsku na Nizinie Zachodniosyberyjskiej w Rosji. 38-latek został zaatakowany przez współlokatorkę siekierą. Ku zdumieniu policji i lekarzy ofiara próbowała wziąć winę na siebie. To nie koniec. Finalnie oprawczyni i ofiara postanowili się... pobrać.

38-latek poślubił 67-latkę. Wcześniej zaatakowała go siekierą
67-latka zaatakowała swojego współlokatora siekierą. Młodszy o prawie trzy dekady mężczyzna nie chciał jednak, aby poniosła konsekwencje (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)
bELdjOZN

Jak relacjonuje dziennik "The Moscow Times", napastniczka jest 67-letnią emerytką. Rosjanka regularnie wdawała się w ostre sprzeczki ze swoim 38-letnim współlokatorem. Oskarżała mężczyznę, że nie przywiązuje wagi do utrzymywania porządku, przez co w dzielonym przez nich mieszkaniu panuje bałagan.

Zaatakowała go siekierą. Postanowił się z nią ożenić

Dramat rozegrał się po tym, gdy 67-latka wzięła udział w libacji alkoholowej. Po powrocie do mieszkania emerytka wzięła siekierę, podeszła od tyłu do siedzącego przed telewizorem 38-latka i zaczęła zadawać mu ciosy w głowę, szyję oraz żebra.

bELdjOZP

Na miejscu zjawili się ratownicy medyczny oraz funkcjonariusze policji. Ku ich zaskoczeniu 38-latek nie chciał, aby wobec jego współlokatorki wszczęto postępowanie, dowodził również, że odniósł obrażenia w trakcie upadku.

Zobacz także: Zobacz też: Stał na drodze w masce i z siekierą. Przerażające nagranie z Knurowa
bELdjOZV

Motywacja 38-latka długo pozostawała dla śledczych i sądu zagadką. Z czasem okazało się, że zaatakowany postanowił poprosić emerytkę o rękę, a jeszcze przed zapadnięciem wyroku para zdążyła się pobrać. Świeżo upieczony mąż nalegał, aby jego 67-letnia żona nie została skazana na karę więzienia.

Motywy takiego zachowania z czasem stały się jasne. W trakcie procesu mężczyzna oświadczył się oskarżonej i wzięli ślub. Jako małżonek poprosił sąd, aby nie skazywał jego żony na więzienie – cytuje treść oświadczenia prokuratury rosyjska agencja informacyjna RIA.

Ostatecznie 67-latka została skazana na trzy lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Wyrok nie jest prawomocny, więc emerytka wciąż może złożyć apelację.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELdjPaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Mirek
2 tyg. temu
Dobre może tego tam Na cały gwizdek Nie zapyli..🤭
Zbok
2 tyg. temu
Czasy się zmieniają,kiedyś przychodziło się do wybranki z pierścionkiem i kwiatami a teraz miłość się okazuje siekierami.winszuję i życzę nowego siekierowego życia
Ragnar
2 tyg. temu
A myślałem że nie ma już prawdziwej miłości...
bELdjPar
Apostoł
2 tyg. temu
Przez siekierę do serca? A tak poważnie, ludzkość pogrąża się w coraz większej patologii. Nie idźcie dalej tą chorą drogą, bo wygińcie, jako gatunek, jaki sam stanie się na tyle chory, że siebie sam zgładzi. Na szczęście Istnieje Bóg, Który "JEST" wbrew "wierze ateistycznej", a gdyby Go nie byłoby i nie "powstrzymywałby" pewnych złych rzeczy, to głupia zwiedzona kłamstwami demonów ludzkość już dawno doprowadziłaby do swojej zagłady.
Emilia
2 tyg. temu
To proste,dzięki temu "ślubowi" będzie miał całe mieszkanie po jej śmierci a gdyby poszła siedzieć to do jej pokoju wprowadzilby sie inny lokator, tak jest z komunałkami w Rosji.
5+3
2 tyg. temu
Nie tylko PiS, ale Rosja to też stan umysłu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić