4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola. Nagranie jest hitem sieci

25

Są dni, kiedy po prostu nie ma się siły na codzienne obowiązki. Okazuje się, że dotyczy to także najmłodszych. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące 4-latka, który bardzo nie chce iść do przedszkola. Chłopiec postanowił zamanifestować swoją niechęć do poniedziałków w bardzo wymowny sposób. Film szybko stał się w sieci hitem.

4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola. Nagranie jest hitem sieci
4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola. Postanowił to dobitnie zamanifestować (YouTube)

Niezwykła scena miała miejsce w Andover w amerykańskim stanie Kansas. Wszystko uchwyciła kamera przed domem. Na nagraniu widać 4-letniego Landry'ego Kinga zmierzającego w kierunku szkolnego autobusu.

Nie chciał iść do przedszkola. "Miałem tego dość"

Na filmie widzimy, że chłopiec bardzo nie chce iść do przedszkola. W pewnym momencie zatrzymuje się na podjeździe i spuszcza głowę. Po chwili przewraca się teatralnie na plecy.

Po chwili z autobusu wychodzi opiekunka. Pomaga 4-latkowi wstać i prowadzi go do autobusu. Chłopiec nie stawia oporu, najprawdopodobniej wiedząc, że unikanie obowiązków w wieku przedszkolnym to zawsze przegrana walka.

Bardzo dziękuję opiekunce z autobusu wiozącego dzieci do przedszkola na trasie Prairie Creek za cierpliwość wobec mojego 4-latka. Myślę, że w poniedziałki wszyscy czujemy się jak on – powiedziała w rozmowie z KWCH matka Landry'ego, Missi King.

Głos w sprawie zabrał także sam 4-latek. W rozmowie z reporterką wyjaśnił, że przed wejściem do autobusu ma obowiązek założyć maseczkę ochronną.

Miałem tego dość. Poczułem się tym wszystkim zmęczony i po prostu upadłem – powiedział chłopiec.

4-latek położył się w drodze do autobusu. Film jest hitem

Wideo lotem błyskawicy obiegło media społecznościowe. Komentujący podkreślili, że doskonale rozumieją zachowanie 4-latka.

Myślę, że każdy z nas miewa takie epizody, kiedy myśli sobie: dzisiaj nie dam rady. Widziałam komentarz, że dorastanie to uczenie się, jak radzić sobie z takimi myślami – opisuje mama Landry'ego.

Użytkownicy Reddita zaznaczyli, że można w pełni utożsamić się z samopoczuciem chłopca. – To uczucie nigdy nie znika. Po prostu im lepiej sobie z tym radzisz – napisała jedna z osób.

Bycie dzieckiem jest do bani. Musisz wstawać o 6 rano, odrabiać prace domową i nie masz żadnych praw – dodała kolejna.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić