500 dolarów za plamę. Gdy odmówiła, zagrozili aresztowaniem

6

Użytkowniczka TikToka o imieniu Nasheka wybrała się w rejs wycieczkowcem Margaritaville at Sea Paradise. Statek kursuje na Bahamy, a wycieczka nim trwa najczęściej 3 dni, w tym dwie noce. Tymczasem Nasheka za swój wyjazd o mały włos zapłaciła podwójnie. Wszystko przez...plamę makijażu.

500 dolarów za plamę. Gdy odmówiła, zagrozili aresztowaniem
Obsługa statku usiłowała ją obciążyć wysokimi kosztami sprzątania (TikTok)

Na nagraniu, które Nasheka opublikowała na TikToku, widzimy jak pracownik wycieczkowca wertuje dokumenty. Według autorski nagrania sprawdzał, co powinien zrobić z niesforną pasażerką.

Jorge z Margaritaville Cruise powiedział, że aresztują nas, ponieważ odmówiliśmy podpisania dokumentu upoważniającego ich do obciążenia nas rachunkiem w wysokości 500 dolarów za plamę z makijażu, którą zmyłam płynem do demakijażu - podpisała Nasheka nagranie.

W drugim filmie widzimy, jak kobieta usuwa plamę z użyciem środka do demakijażu, a następnie osusza ją z pomocą wentylatora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miał 37 sekund, by podjąć decyzję. Dlaczego tak naprawdę zatonął "Titanic"?
W ten sposób zarabiają pieniądze! - napisała Nasheka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Obciążenie zgodne z regulaminem

Wygląda jednak na to, że obsługa statku miała prawo zażądać od kobiety ponad zapłaty 500 usd (ponad 2 tys. zł). Tak wynika z regulaminu Margaritaville at Sea.

Goście i uczestnicy rejsu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone jakiejkolwiek własności Margaritaville at Sea, w tym na statku, w portach i/lub na terenie terminalu wycieczkowego. Margaritaville at Sea zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa/Uczestnika Rejsu kosztami naprawy takich szkód poprzez zachowanie danych karty kredytowej/debetowej Gościa/Uczestnika Rejsu przedstawionych podczas rejestracji, a Gość/Uczestnik Rejsu niniejszym upoważnia Margaritaville at Sea do obciążenia karty kredytowej lub debetową Gościa/Uczestnika rejsu kwotami, które według własnego uznania uzna za konieczne do zrekompensowania lub naprawienia kosztów lub wydatków poniesionych przez Margaritaville at Sea w wyniku szkody - czytamy w regulaminie.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Tani rejs, wysokie kary

Jak podaje serwis Yahoo, Margaritaville at Sea jest jednym z tańszych wycieczkowców. Ceny kabin zaczynają się już od 100 dolarów (415 zł). Internauci pytali Nashekę, dlaczego wybrała linię rejsową o nie najlepszej opinii.

Kobieta stwierdziła, że opinie przeczytała dopiero po zarezerwowaniu rejsu. Dodała też, że to obsługa statku poinformowała ją o plamie i potrzebie obciążenia jej kosztami czyszczenia. Zdaniem obsługi plama była "nieusuwalna" i "próbowali wszystkiego, co możliwe by ją usunąć".

A ja po prostu pokazałam im, jak w prosty sposób i bez zbędnych kosztów, można ją usunąć - podsumowała Nasheka.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić