o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

6-latek ofiarą ojca i macochy. Policja ujawnia szczegóły śledztwa

32
Podziel się

Arthur Labinjo-Hughes zmarł po wielu miesiącach okrutnych tortur psychicznych i fizycznych. W chwili śmierci miał zaledwie 6 lat. Śledczy ujawnili nowe szczegóły zbrodni, którą żyje cała Wielka Brytania. Wyszło na jaw, kto był najważniejszą osobą dla ojca dziecka.

6-latek ofiarą ojca i macochy. Policja ujawnia szczegóły śledztwa
Arthur Labinjo-Hughes miał zginąć z ręki swojego ojca i macochy
bESpBDuJ

Do śmierci 6-latka doszło 17 czerwca 2020 roku, jednak proces domniemanych oprawców wciąż trwa. Arthur Labinjo-Hughes przez ostatnie miesiące życia był torturowany i podtruwany przez ojca Thomasa Hughesa i macochę Emmę Tustin. Tragicznego dnia opiekunka postanowiła ukarać chłopca poprzez uderzanie jego głową o ścianę. Arthur nie przeżył kary.

Arthur Labinjo-Hughes. Morderstwo 6-latka z Wielkiej Brytanii

Jak podaje BBC, Arthur Labinjo-Hughes był zmuszany przez macochę m.in. do stania bez ruchu przez 14 godzin. Emma Tustin i Thomas Hughes odmawiała mu jedzenia i picia, a jeśli 6-latek już dostawał pożywienie, to posypane nadmierną ilością soli.

bESpBDuL

Sam Thomas Hughes zaprzeczył, aby uczestniczył w znęcaniu się nad chłopcem. Kiedy został spytany, dlaczego w takim razie nie reagował na krzywdzenie 6-latka przez partnerkę, Hughes odparł, że nie sądził, aby było to konieczne – nawet po tym, gdy dziecko zostało pobite na śmierć.

Kiedy podszedłem [do Arthura – przyp. red.], przekonała mnie [Emma Tustin – przyp. red.], że nie jest tak źle, jak mi się wydawało – tłumaczył Thomas Hughes w trakcie przesłuchania (BBC).
Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków
bESpBDuR

Zgodnie z najnowszymi ustaleniami śledczych Thomas Hughes nie traktował dobra swojego dziecka priorytetowo. W trakcie przesłuchania ojciec zmarłego 6-latka został o to zapytany wprost, gdy policjanci wzięli go w tzw. krzyżowy ogień pytań.

Czy ceniłeś miłość i uwagę pani Tustin bardziej niż dobro syna? – spytali Hughesa śledczy.
Prawdopodobnie do końca – przyznał Thomas Hughes (BBC).
bESpBDuS

Arthur Labinjo-Hughes mieszkał z ojcem i macochą, ponieważ jego matka trafiła do więzienia po tym, jak dopuściła się zabójstwa. Thomas Hughes usłyszał zarzut pomocnictwa w zabójstwie i trzy zarzuty okrucieństwa wobec dziecka. Za takie same przestępstwa będzie odpowiadała Emma Tustin, której dodatkowo postawiono zarzut morderstwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESpBDvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
Marzena
wczoraj
-Czy ceniłeś miłość i uwagę pani Tustin bardziej niż dobro syna? -Prawdopodobnie do końca. Lama
Nemeczek
wczoraj
Tragicznego dnia opiekunka postanowiła ukarać chłopca poprzez uderzanie jego głową o ścianę. A jutro postanowi pomalować paznokcie
nmnm
2 dni temu
Tu tylko stryczek pomoże. Ale musicie się ulitować nad oprawcami. Trzeba być miłosiernym i nadstawić drugi policzek. Przeciwnicy kary śmierci wiedzą coś o tym.
bESpBDvn
Aga
3 dni temu
Powinni zostać publicznie powieszeni...nieba bym uchyliła temu chłopczykowi ;(;(;(
Tomasz
3 dni temu
to co ? oboje na najbliższe drzewa... i do dołu z wapnem
Matka
3 dni temu
Szkoda chlopczyka :((
jaa
3 dni temu
Potwory nie mają prawa żyć !!!!
Eda
3 dni temu
Bzdury
babcia
3 dni temu
Takich to powinno się likwidowac,jak mozna tak znęcac się nad bezbronnym dzieckiem !!!!!!!
!!!!!!!!
3 dni temu
dla kogo te informacje! nie macie co pisać!
Komandofoka
3 dni temu
Widzicie. Patologia jest wszędzie. Niezależnie od dobrobytu państwa.
mala11
3 dni temu
Zrobić im to samo, stanie dzień w dzień po kilkanaście godzin bez ruchu i każdy posiłek doprawiony kilkoma lyziami soli co najmniej. O resztę zadbają współtowarzysze w celach!!!
xzcvb
3 dni temu
zwierzęta są lepsze od ludzi,,
bESpBDvf
Daniel
3 dni temu
Zamknąć oboje w senegalskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze z miejscowymi z wytatuowaną informacją na czole co zrobili temu dziecku. kara może być tylko jedna ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić