Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

6-latek uratował swoją siostrę przed atakiem psa. Założono mu 90 szwów

71

6-letni Bridger Walker z Wyoming to prawdziwy bohater. Chłopczyk uratował swoją młodszą siostrę przed psem. Zwierzę rozszarpało mu buzię – to cud, że dziecko przeżyło.

6-latek uratował swoją siostrę przed atakiem psa. Założono mu 90 szwów
6-latek uratował swoją siostrę. Przyjął atak psa na siebie. (Instagram, nicolenoelwalker)

Do tragicznego zdarzenia doszło 9 lipca, a historię chłopca opisała jego ciocia, Nicole Walker. Pies należący do znajomych rodziny zaatakował dziewczynkę, kiedy rodzeństwo bawiło się poza domem.

Na ratunek ruszył jej starszy brat, który przyjął atak na siebie. Chłopczyk osłonił ją własnym ciałem, a później wspólnie uciekali przed psem. W domu Bridger powiedział, że "Gdyby ktoś musiał umrzeć, to pomyślał, że to powinien być on".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

6-latek uratował swoją siostrę przed atakiem psa. Założono mu 90 szwów

Chłopczyk trafił do szpitala. Chirurdzy założyli mu 90 szwów. Dziecko jest już w domu i powoli dochodzi do siebie – rany dalej się goją. Nie wiadomo, jaki los czeka agresywnego psa i jego właścicieli.

Wyrazy uznania i podziwu zaczęły spływać z całego świata. Odwagi pogratulowali mu m.in. Mark Ruffalo, który wcielił się w Hulka w serii filmów Marvela "Avengers" oraz Chris Evans, który gra Kapitana Amerykę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anne Hathaway także zdecydowała się dodać Bridgerowi otuchy. Aktorka znana z filmu "Diabeł ubiera się u Prady" opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przyznała, że "nie jest Avengerem, ale wie, jak rozpoznać superbohatera" Aktorka dodała, że "ma nadzieję, że jest chociaż w połowie tak odważna w swoim życiu, jak Bridger".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Złotoryja. Bohaterski czyn mężczyzny. Ruszył na pomoc tonącemu 65-latkowi

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić