Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

7 lat więzili swoje dzieci. Nie mogły nawet wyglądać przez okno

13

17-latka i jej 15-letni brat od lat nie widzieli nic poza wnętrzem ich pokoju. Rodzice nie pozwalali im wychodzić, ani nawet patrzeć na świat zza firanek.

7 lat więzili swoje dzieci. Nie mogły nawet wyglądać przez okno
(Shutterstock.com)

Matka wraz z partnerem i dziećmi przeprowadziła się ze Szwajcarii do Alicante w Hiszpanii. Od 7 lat regularnie zmieniali mieszkania, a ich dzieci opuszczały je tylko podczas przeprowadzek. Kilka razy rodzinę odwiedzała policja zawiadamiana przez sąsiadów, którzy twierdzili, że dzieje się tam coś podejrzanego. Funkcjonariusze nigdy nie zorientowali się jednak, że 49-latka i jej 30-letni partner więżą nastolatków.

Dzieciom cudem udało się skontaktować z władzami. Zazwyczaj nie zostawały bez opieki, jednak pewnego dnia ich opiekunowie popełnili błąd. Wtedy 17-letnia dziewczyna napisała do policji maila, w którym opisała warunki, w jakich żyje. Ani jej, ani jej bratu, nie pozwalano na kontakty ze światem zewnętrznym, a nawet z lekarzem w przypadku choroby.

Dzięki szybkiej reakcji policji dzieci zostały uwolnione. Ich opiekunowie zostali zatrzymani i w areszcie poczekają na rozprawę przed sądem. Dzieci zostały przekazane pod opiekę ich biologicznego ojca, który przyjechał po nie do Alicante - informuje "Daily Mail".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić