8-latek utopił się w basenie na oczach rodziców. Wstrząsające nagranie

252

Do dramatu doszło na odkrytym basenie w dzielnicy Şehzadeler w Manisa w Turcji. 8-latek wraz z rodzicami wybrali się popływać. W pewnym momencie chłopiec zaczął się topić.

8-latek utopił się w basenie na oczach rodziców. Wstrząsające nagranie
8-latek topił się w basenie na oczach rodziców.

Tragedia wydarzyła się 7 lipca w dzielnicy Şehzadeler w Manisa w Turcji. Yusuf Asaf Tiktas i jego rodzice wybrali się na basen. Wstrząsające nagranie z kamer monitoringu pokazuje moment, w którym chłopiec zjeżdża ze zjeżdżalni prosto do wody, po czym nie może się z niej wydostać.

Na nagraniu widać jak Yusuf przez ponad minutę macha rączkami, próbując wezwać pomoc, ale ani jego rodzice, którzy wypoczywali na leżakach przy basenie, ani inni pływacy nie zauważyli, że chłopiec jest w tarapatach.

W końcu jego rodzice Saime i Engin Tiktas zdali sobie sprawę, że ich syn tonie. Natychmiast ruszyli z pomocą i wyciągnęli go z basenu. 8-latek został przewieziony do szpitala uniwersyteckiego Hafsa Sultan Celal Bayar.

Yusaf trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie kilka dni walczył o życie. Niestety, chłopiec doznał obrażeń spowodowanych niedotlenieniem mózgu i zmarł w poniedziałek 12 lipca.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Czołowe zderzenie samochodu z autobusem. Przerażające wideo ze Śląska
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić