Agata Duda cała w skowronkach posyła całuski. Zdjęcie hitem sieci

544

Agata Duda ma doskonały humor. W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym pierwsza dama zalotnie posyła całuski. Co wprawiło ją w tak świetny nastrój? Będziecie zaskoczeni.

Agata Duda cała w skowronkach posyła całuski. Zdjęcie hitem sieci
Agata Duda ma świetny nastrój (Getty Images)

Elegancka i stonowana zazwyczaj Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Na stronie Kancelarii Prezydenta pojawiło się bowiem nietypowe zdjęcie, na którym radosna pierwsza dama posyła w powietrze buziaczki.

Agata Duda posyła całuski

Co jest powodem dobrego humoru żony Andrzeja Dudy? Okazuje się, że w dobry nastrój wprawiła ją rozmowa z podopiecznymi i dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu, które zostało powołane przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Ośrodek opiekuje się osobami w wieku 3-25 lat, które są niepełnosprawne intelektualnie. Wychowankami są także dzieci zagrożone niepełnosprawnością oraz cierpiące na zaburzenia rozwojowe. To im Agata Duda posłała buziaki.

Pierwsza Dama już dwukrotnie spotykała się z podopiecznymi placówki podczas swoich wizyt w Wolbromiu, a dzisiaj rozmawiała z wychowankami o ich codziennych aktywnościach, walentynkowych przedsięwzięciach, Lanym Poniedziałku, rozwijanych pasjach i zdolnościach czy wspólnych obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu - dowiadujemy się ze strony prezydent.pl

Ze względu na pandemię, rozmowa odbyła się w formie wirtualnej. Spotkanie najwyraźniej przebiegło bardzo pomyślnie, gdyż wprawiło pierwszą damę w znakomity nastrój. Doskonale widać to na fotografii.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić