Agresor wyskoczył z auta. Kamera nagrała, co stało się potem

27

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem pojawił się tam film z Gdańska, na którym widzimy, że mężczyzna zajechał drogę kobiecie. Gdy ta strąbiła go, nie wytrzymał i ruszył w jej kierunku.

Agresor wyskoczył z auta. Kamera nagrała, co stało się potem
Mężczyzna ruszył w kierunku kobiety. Wszystko nagrały kamery (YouTube)

Moderatorzy profilu "Stop Cham" na YouTube publikują rozmaite filmiki, jakie otrzymują od kierowców. Tępią nieprzestrzeganie drogowych przepisów. Nagrania pochodzą z kamerek samochodowych. Niektóre z sytuacji dosłownie jeżą włos na głowie.

Tym razem pojawił się tam film z Gdańska, na którym widzimy, że mężczyzna z nissana zajechał drogę kobiecie. Gdy ta strąbiła go wielokrotnie, nie wytrzymał i ruszył w jej kierunku.

Ej ej ej, co ty odpi***s - krzyczała zdenerwowana kobieta (...). Będę go wyzywać, jak takie rzeczy do mnie mówi - mówi autorka nagrania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konsternacja po wywiadzie z Kamińskim. Poseł Lewicy mówi wprost

Internet reaguje na nowy film. Podzielone komentarze

Takich sytuacji na polskich drogach jest niestety mnóstwo. Wielokrotnie kierowcy nie potrafią utrzymać ciśnienia, o czym mówią internauci pod załączonym filmem.

Co ciekawe, nie wszyscy uważają jednak, że wina leży w 100 procentach po stronie agresora z nissana. Niektórzy uważają, że takiej nieprzyjemnej sytuacji łatwo można byłoby uniknąć.

W tej sytuacji wystarczyło tylko puścić nogę z gazu w momencie, gdy nissan włączył kierunek, nissan spokojnie by wjechał, a nagrywająca nie musiała by hamować mocniej, niż w momencie, gdyby ten nissan tam nie wjechał. Ale oczywiście lepiej prowokować, przyśpieszyć, trąbić i być chamem, tudzież chamką - tłumaczy internauta.

Bez sensu było to ciągłe trąbienie. To tylko sprowokowało pana z nissana. Jednak nic nie zmienia faktu, że zachował się jak debil, zajeżdżając drogę i wyhamowując kierowcę z wideorejestratorem. Powinien przeprosić, a nie mieć pretensje - dodaje kolejna osoba.

Zobacz także: Agresja drogowa - zajechanie i konfrontacja na ulicach Gdańska #1335 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić