o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Aleksandra Kwaśniewska z mocnym przesłaniem. "Nie daj się zgnębić suk***ynom"

73
Podziel się

Aleksandra Kwaśniewska również sprzeciwia się temu, co postanowił Trybunał Konstytucyjny. Swoje niezadowolenie wyraziła poprzez opublikowanie zdjęcia, na którym pozuje w koszulce z bardzo wymownym napisem.

Aleksandra Kwaśniewska z mocnym przesłaniem. "Nie daj się zgnębić suk***ynom"
Kwaśniewska sprzeciwia się wyrokowi TK (ONS)
bErNHTeJ

W Polsce wrze. To za sprawą decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Według jego wyroku aborcja ze względu na "duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu" będzie zakazana.

Polacy demonstrują swój sprzeciw wobec takiego werdyktu. W kraju odbywają się protesty. Jak podał warszawski ratusz, w stolicy na ulice wyszło około 10 tys. osób.

bErNHTeL

Niezadowolona z decyzji TK jest też Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłego prezydenta opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce z wymownym napisem: "Nolite te bastardes carborundorum", czyli "Nie daj się zgnębić suk***ynom".

Kwaśniewska nawiązuje do serialu

W ten sposób Aleksandra Kwaśniewska nawiązała do książki i serialu o tym samym tytule - "Opowieść podręcznej".

Akcja powieści rozgrywa się w państwie Gilead, które zmusza część kobiet do bycia "podręcznymi". Kobiety - w wielkim skrócie - są w tym dziele zmuszane do rodzenia dzieci.

bErNHTeR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErNHTfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Ewa
9 miesięcy temu
Super Pani Olu
Matylda
9 miesięcy temu
Ani jedna osoba nie rozumie co komentuje. Poziom tragiczny.
A kto
9 miesięcy temu
wymyślił, i podpisał obowiązującą konstytucję co?, chyba nie obecny rząd, ani TK, więc hamować proszę z niecenzuralnymi słowami, bo w wielu przypadkach obrażacie swoich starych, tak jak córka Kwacha obraża ojca.
bErNHTfn
Gość ser
9 miesięcy temu
Jolanta Kwasniewska kłamała nt magisterium męża, kłamała też nt jego pijaństwa na grobach harcerzy Orląt Lwowskich, reklamowała witaminę C w radiu, bo mąż tak mało zarabiał.Pisać dalej o kolejnych zasługach? Nie pomogą złote sukienki i rzucanie ramionami kiedy prezentuje się taką "klasę".
obserwatorzy
9 miesięcy temu
Pani Olu bardzo się pani ośmieszyła , to pan Kwaśniewski podpisał tą konstytucję. Dziwne ,że pani nie wie, ale trzeba być inteligentnym ,żeby te rzeczy wiedzieć. Żeby pani trochę czytała to by wiedziała.Co na to pani tata?
emeryt
9 miesięcy temu
Kto tak zażarcie nosi napis konstytucja na koszulce ?
wicek
9 miesięcy temu
Dlaczego czepiacie się dziewczyny , nie znaczy , że musi być taka jak ojciec ! A prawdę mówiąc to wole Kwaśniewskiego jak stu takich jak dzisiejsi którzy tak decydują jak obecnie i zaczynają gnębić naród
TW Bolek
9 miesięcy temu
Czas na zmianę tej komunistycznej konstytucji RP która dyskryminuje kobiety.
woman power
9 miesięcy temu
walczcie kobiety o swoje prawa i o to żeby nie nosić maseczek
Kodek
9 miesięcy temu
KONSTYTUCJA ! Dopisz na bluzce .
Hej ty
9 miesięcy temu
Powinnaś mieć napis ,,nie daj się mojemu tatusiowi,,
Swoja
9 miesięcy temu
Jako, że lewica mieni się obrońcą planety ziemi to ciekawe ilu ludzi planuje dla własnego zysku zostawić na niej, żeby z nich wystarczające profity ciągnąć a jednocześnie panować nad nimi jak kiedyś Lenin? Będą tak mącić, jątrzyć, od zlepków komórek nazywać, rewolucje wywoływać, kraje podpalać. A sami tymczasem będą się pławić w luksusach i na złotych talerzach jadać, taka to ich równość. Od rewolucji francuskiej te same oklepane metody stosują, nabuzować emocje społeczne tak, żeby państwo podpalić a potem wskoczyć samozwańczo na stanowiska i żyć spokojnie mordując przeciwników. A ludzie ich za wyzwolicieli mają hehe dobre sobie...
niemy świadek
9 miesięcy temu
Może panie4nka nie wie, ale to tata zrobił deal prezydentura za konkordat.
bErNHTff
tik
9 miesięcy temu
Nolite te bastardes carborundorum - Nie pozwól draniom się stłamsić.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić