aktualizacja 

Amerykański wywiad nie ma wątpliwości. "Putin jest definitywnie chory"

Amerykański wywiad przyjrzał się zdrowiu Władimira Putina. Niektóre z informacji pomimo tajnego charakteru ujrzały światło dzienne. Wynika z nich, że prezydent Rosji jest chory i przeszedł terapię.

Amerykański wywiad nie ma wątpliwości. "Putin jest definitywnie chory"
Władimir Putin miał przejść terapię (PAP, MIKHAIL METZEL / SPUTNIK / KREMLIN POOL)

Tajne zapisy raportu przygotowanego dla Białego Domu poznał "Newsweek". Amerykanie przyjrzeli się zdrowiu Władimira Putina. Temat ten rodzi ogromne zainteresowanie na całym świecie od kilku miesięcy. W mediach regularnie pojawiały się spekulacje dot. chorób prezydenta Federacji Rosyjskiej. Mówiono m.in. o nowotworze, czy chorobie Parkinsona. Teraz wyniki fachowej analizy pozwalają dowiedzieć się więcej.

Amerykański raport miał powstać na podstawie informacji zdobytych wśród ludzi z najbliższego otoczenia Putina. Według "Newsweeka" dokument ma być traktowany poważnie przez Biały Dom. Stwierdzono w nim, że Putin jest definitywnie chory, jednak plotki o zbliżającej się śmierci są jedynie spekulacją. Prezydent Rosji ma mieć paranoję na punkcie swojej wszechwładzy. Amerykanie zwracają również uwagę, że ewentualna śmierć polityka w przyszłości wywoła chaos.

Władza Putina jest silna, ale nie absolutna. Wszyscy czują, że koniec jest bliski. Władimir Putin jest nadal groźny, a jego śmierć wywoła chaos. I na to świat musi być przygotowany - stwierdziło źródło "Newsweeka".

Amerykanie rozwiali również wątpliwości dot. nieobecności Putina w kwietniu. Prezydent Rosji prawie w ogóle nie pokazywał się publicznie tego miesiąca, co sprzyjało narastaniu plotek. Według raportu polityk poddawał się w tym okresie leczeniu w związku z zaawansowanym nowotworem.

Putin jest definitywnie chory. Twierdzenie, że jest umierający to jedynie spekulacje - mówi jedno ze źródeł "Newsweeka".
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić