aktualizacja 

Zapadła niezręczna cisza. Cezary Żak powiedział to ze sceny

604

TeleKamery 2022 przeszły już do historii. Podczas gali nie brakowało wydarzeń, o których jest teraz głośno. Spore poruszenie wywołała m.in. przemowa, o jaką pokusił się Cezary Żak, który odebrał nagrodę dla "Rancza".

Zapadła niezręczna cisza. Cezary Żak powiedział to ze sceny
Cezary Żak (AKPA)

"Ranczo" triumfowało w kategorii Serial 25-lecia. Podczas przemowy Cezary Żak pokusił się o nawiązanie do słów... byłej premier Beaty Szydło.

"Gdybyśmy kontynuowali dzisiaj "Ranczo", a nie kręcimy już siedem lat, Andrzej Grębowicz (zresztą miał wielkie zamiłowanie do wątków politycznych) zacząłby 11. serię od słów: "Przez ostatnich siedem lat...". Wszystkiego dobrego - mówił Żak.

Niezręczna cisza. Żak zaskoczył

Po cytowanych słowach aktora zapadła dość niezręczna cisza. Aktor odnosił się do wypowiedzi Szydło, która z sejmowej ławy uderzała w polityków Platformy Obywatelskiej, mówiąc na początku "Przez ostatnich osiem lat...".

To jednak nie wszystko. Żak ewidentnie miał również na myśli to, że Prawo i Sprawiedliwość rządzi Polską od siedmiu lat.

Trzeba przyznać, że Żak nieźle to sobie wykombinował. Umiejętnie wbił szpilę. Uważni słuchacze z pewnością bardzo szybko zorientowali się, co popularny aktor chciał przekazać między wierszami.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić