Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|
aktualizacja

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Obrzydliwy cios w chorego prezydenta

2105
Podziel się:

Andrzej Duda już po raz drugi zaraził się koronawirusem. Zamiast słów wsparcia, w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej prześmiewczych wpisów, odnoszących się do stanu zdrowia prezydenta, szczepionek i obostrzeń.

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Obrzydliwy cios w chorego prezydenta
Andrzej Duda zakażony. Fala krytyki w sieci (Getty Images)

17 grudnia Andrzej Duda oraz jego małżonka ogłosili, że przyjęli trzecią, przypominającą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Mimo to prezydent już po raz drugi zakaził się koronawirusem. Na szczęście czuje się dobrze i nie ma ciężkich objawów. - Przebywa pod stałą opieką medyczną - poinformował w środę prezydencki minister.

Andrzej Duda ma COVID-19. Fala hejtu w sieci

Sytuacja ta sprowokowała antyszczepionkowców i osoby nieprzychylne prezydentowi. W sieci zaroiło się od żartów i krytyki odnośnie pandemicznej polityki rządu i samej osoby Andrzeja Dudy. Zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie.

Dla przeciwników szczepień choroba głowy państwa to idealny dowód na to, że szczepionki są nieskuteczne.

Pan prezydent Andrzej Duda na własnej skórze przekonał się, ile warte są szczepionki. NIC. ZERO. Już raz przechorował COVID. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski i zatrzyma to szaleństwo. Jestem naiwna, wiem. Zdrowia życzę - napisała jedna z osób.
Andrzej Duda zaszczepiony 3 dawkami przejdzie COVIDa bezobjawowo, zupełnie jak swoją drugą kadencję - skomentował internauta.
To on się 3 razy szczepił na COVID czy na tyfus plamisty? Niech Horban wytłumaczy, ze złą szczepionkę mu dali! - czytamy na Twitterze.

Niektórym osobom nie podoba się, że prezydent mimo lekkiego przebiegu zakażenia otrzymał opiekę medyczną w domu. Wytykają brak sprawiedliwego traktowania i podkreślają, że do "zwykłych" obywateli na izolacji lekarze nie przyjeżdżają.

Skąd Pan Prezydent ma opiekę medyczną, skoro nie przebywa w szpitalu? Przecież do potwierdzonych zakażeń Covid lekarze POZ nie przyjeżdżają. Mnie zamknięto na izolacji w domu bez takiej opieki. Tylko z możliwością wezwania specjalistycznej karetki. Tak pytam, jako obywatel… - skomentował użytkownik Twittera.

Niewybredne żarty dotyczą także pandemicznych restrykcji. "Z automatu powinien być mandat za recydywę nieprzestrzegania obostrzeń, bo przecież gdyby przestrzegał, to korony by nie miał" - napisał o prezydencie jeden z internautów.

Nie zabrakło również ironizowania na temat corocznych zimowych wyjazdów Dudy, czy propozycji tekstów do pasków informacyjnych w "Wiadomościach TVP":

Duda na barkach swego ciała nosi brzemię koronawirusowe Polaków. Duda jest symbolem cierpienia Polaków na COVID. Wódz Duda przykładem dla rodaków. Macie parę pasków na wieczór - zakpił internauta.
Zobacz także: "Andrzej Duda nie miał wyboru". Polityk opozycji nie ma wątpliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2105)
Kogiel mogiel
5 miesięcy temu
Dlaczego mam się szczepić pierwsza dawka na starego wirusa jak teraz jest omikron ????,,,, Dlaczego nie szczepią na wirusa jaki obecnie jest, jak to było z grypami
Bimbo
5 miesięcy temu
Wygląda na to, że łagodny przebieg choroby to rezultat trzech szczepień. Polecam to uwadze wszytkich niezbyt rozgarniętych (wnoszę to z absurdalnie niskiego poziomu komentarzy) antyszczepionkowców.
Klamua
5 miesięcy temu
Politycy są niezaszczepieni,,,prowokuja nas ,kłamią,,,wiedzą czym zaszepic się czym może się skończyć,pokazówki ze się szczepi to prowokacje i klamstwa
SkopiujCalosc...
5 miesięcy temu
(Wyciekły tajne dokumenty! Agresywna polityka Pfizera na prawodawstwo rządów państw!) ,,,,,ludzie przeczytajcie,,
Uważny
5 miesięcy temu
Zwykły karierowicz, nie ma o kim mówić wogóle...
To jest prawd...
5 miesięcy temu
Podpisali umowę na zamordyzm ludzi z Pfizerem...Mimo umowy strasznej zakupili I podpisali zgodę na szczepienia i ograniczenia. Szczepionkowe globalne ludobójstwo!!!
Hhhhh
5 miesięcy temu
Kłamstwa, jest niezaszczepionych, wie co podpisali z Pfizerem, i czym grozi to ścierwo. Powiedz ludziom prawdę jaka umowę z Pfizerem podpisaliście. Zgodę dlaliscie na zamordyzm,na straszenie,na szczepienie.mimo że umieramy od tego itd,,, powiedz prawdę Rządzie Polski. Powiedz ze nie możecie z tej zbrodniczej umowy się wycofać,że nie możecie mówić prawdę,że Pfizer wam zakazał w umowie iiii powiedzcie prawdę.
Sisi
5 miesięcy temu
Od kiedy szczepi się na chorobę, którą się przeszło??? Pan Duda przeszedł kowidka na początku roku, po czym zaszczepił się 2 dawkami, po przyjęciu 3dawki ponownie zachorował... Bardzo logiczne...
Oczywista Ocz...
5 miesięcy temu
Nie ma wirusa,skoro kurski z dwoma + lata po Europie i robi balangę na kilka tys.osob to jaki wirus??? No chyba prezes Narodowej telewizji jest poza podejrzeniami jakichś machlojek zdrowotnych na Polakach!!!!
kres
5 miesięcy temu
A to co on robi społeczeństwu nie jest obrzydliwe?
M1306
5 miesięcy temu
Bo Antyszczepionkowcy mają w dupie u murzyna te szczepionki i chcą,żeby dorośli,dzieci i noworodki zdechli jak psy natychmiastowo zamiast się szczepić
Tak pytam
5 miesięcy temu
Czy szydzi wierzą w Jezusa??
wwe
5 miesięcy temu
Chory na kowida? Ciekawe a kto dzisiaj składał w TV PiS życzenia z małżonką u boku bez żadnej maseczki?
Adam
5 miesięcy temu
Ja już przyjąłem 6 dawkę czekam na 7 tylko kto to widział .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić