aktualizacja 

Hanna Gucwińska weźmie udział w pogrzebie męża? Już wszystko wiadomo

150

Wyznaczono datę pogrzebu Antoniego Gucwińskiego. Pod znakiem zapytania długo stał udział w uroczystościach Hanny Gucwińskiej, wdowy po dyrektorze Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Zachorowała na COVID-19, a jej stan był na tyle poważny, że trafiła do szpitala.

Hanna Gucwińska weźmie udział w pogrzebie męża? Już wszystko wiadomo
Czy Hanna Gucwińska będzie mogła wziąć udział w ostatnim pożegnaniu swojego męża? (AKPA, Kurnikowski)

Pogrzeb Antoniego Gucwińskiego odbędzie się w piątek 7 stycznia. Arkadiusz Filipowski, rzecznik wrocławskiego magistratu, potwierdził, że msza zostanie odprawiona o 10:30 w Katedrze Wrocławskiej, a złożenie ciała do grobu – 12:40 w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

Antoni Gucwiński – pogrzeb. Żona będzie mogła go pożegnać?

Przyczyną śmierci Antoniego Gucwińskiego miały być powikłania spowodowane zarażeniem koronawirusem. Na COVID-19 choruje także Hanna Gucwińska, która według ustaleń portalu Super Express pozostaje pod opieką lekarzy ze szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

Wątpliwości odnośnie do udziału Hanny Gucwińskiej w pogrzebie rozwiał Roman Zieliński, przyjaciel rodziny Gucwińskich. Jak zdradził w rozmowie z Super Expressem, mimo że stan zdrowia wdowy po prowadzącym "Z kamerą wśród zwierząt" poprawił się, nie będzie mogła wziąć udziału w ostatnim pożegnaniu męża.

Zobacz także: Zobacz też: Nie żyje Willie Garson z "Seksu w wielkim mieście". Reżyser opowiedział o nim

Jak podkreślił Roman Zieliński, to właśnie lekarze zdecydowali, że Hanna Gucwińska dla własnego dobra nie powinna opuszczać szpitala. Super Express ustalił, że wdowa po Antonim Gucwińskim nie zdaje sobie sprawy, że niebawem dojdzie do pogrzebu, ponieważ ta wiadomość mogłaby negatywnie odbić się na jej stanie zdrowia.

Warto dodać, że pani Hanna pokonała koronawirusa. Proszę zwrócić uwagę, że to już starsza osoba, ale przyjęła dwie szczepionki przeciw COVID-19 i mimo zarażenia żyje. To kolejny dowód na to, że powinniśmy się szczepić – zaznaczył Roman Zieliński (Super Express).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić