Andrzej i Agata Duda wpadli do znajomych na domówkę
Andrzej Duda wraz ze swoją żoną Agatą Kornhauser-Dudą wyjechali na weekend do Krakowa. Tam para prezydencka udała się na domówkę u swoich znajomych. Najwyraźniej bawili się świetnie, ponieważ imprezę opuścili grubo po północy.
Andrzej Duda wraz ze swoją żoną Agatą zostali przyłapani przez paparazzi. Para prezydencka opuszczała prywatną imprezę u swoich znajomych w Krakowie.
Andrzej Duda bez maseczki na imprezie
Na zdjęciach widać prezydenta oraz pierwszą damę w otoczeniu ochroniarzy. W oczy rzuca się od razu fakt, że Andrzej Duda nie miał maseczki. Więcej zdrowego rozsądku zachowała Agata Duda, która cały czas zasłaniała usta i nos.
Czym właściwie jest wolność słowa? Czy potrzebne nam są regulacje?
Czytaj także: Kinga Duda porzuciła pracę u taty. Ma nowy cel
Para wyglądała na bardzo zrelaksowaną i wyluzowaną. Z domówki wyszli w wyśmienitych humorach.
Zdjęcia zostały opublikowane w Super Expressie. Dziennik skontaktował się z jedną z osób, które także były na imprezie. Potwierdziła to wydarzenie i dodała, że było bardzo miło.