Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Kinga Duda porzuciła pracę u taty. Ma nowy cel

338
Podziel się:

Kinga Duda nie jest już doradcą społecznym swojego ojca Andrzeja Dudy. Opuściła Pałac Prezydencki, bo chce się skupić na zupełnie innej misji.

Kinga Duda porzuciła pracę u taty. Ma nowy cel
Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy (Getty Images)

"Fakt" ustalił, że Kinga Duda opuściła Pałac Prezydencki, bo chce się skupić na karierze w roli adwokata. -  Kinga chce w stu procentach poświęcić się aplikacji adwokackiej - podaje źródło tabloidu.

Przypomnijmy, że Kinga Duda we wrześniu 2019 roku zdała egzamin i trafiła na listę aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie. To sprawia, że kariera stoi przed nią otworem. Najpierw jednak musi się poświęcić niełatwym zajęciom. Właśnie dlatego zrezygnowała z roli doradcy społecznego Andrzeja Dudy.

Krótka kariera w roli doradczyni

Kinga Duda została doradczynią prezydenta w sierpniu ubiegłego roku. Na tym stanowisku przepracowała zatem 167 dni. To była krótka kariera.

"Fakt" ustalił, że teraz córka prezydenta będzie szkolić się popołudniami dwa razy w tygodniu. Do tego dojdą soboty i niedziele. Poza tym pracuje w prestiżowej warszawskiej kancelarii prawnej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(338)
osa
rok temu
w CV ma już to co mieć chciała wiec można się zwolnić
Teresap
rok temu
A còż to za prestiżowa kancelaria adwokacka bo chyba nie u Giertycha.
Tak to jest.
rok temu
Dudówna we wrześniu 2019 roku zdała egzamin i trafiła na listę aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie, a inni podchodzą po 3,4 razy zanim się znajdą na liście. Przypadek? Sory, taki klimat!
Misia
rok temu
Sugerowali się USA.Ivanka doradczynią Trumpa.A teraz Trump przegrał wybory jak to będzie wyglądało
H1120
rok temu
Pracowała jako wolontariusz u prezydenta czas by kontynuwała dalej swą posługę przy chorych w szpitalu bowiem brak jest personelu.
Absmak
rok temu
Co to znaczy "poświęcić się aplikacji adwokackiej". Poświęcić to się można jadąc do Namibii jako lekarz wolontariusz. Po prostu idzie do pracy, dobrze płatnej i tyle. Napiszcie - kierowca poświęcił się i wsiadł do autobusu MPK. S
sed
rok temu
Heh, "praca u taty" , kiedyś to był zwykły bezczelny nepotyzm i to na koszt podatnika, a teraz za tej niby demokracji, nazywa się takie świństwo pracą.
A idz
rok temu
W całej Europie jeszcze większe obostrzenia,a u nas dzieci wracają do szkoły, katastrofa
Jagoda
rok temu
Ile jadu w tych wypowiedziach aż przykro czytać !
Mario
rok temu
Miała być super doradczyni w Anglii robiła karierę to dziecko dopiero się uczy to ze skończyła studia prawnicze i odbyła jakiś staż w Anglii nie oznacza ze jest jakimś ławnikiem a gdzie aplikacja ? Hmm ona dopiero się uczy na prawnika
dziadek
rok temu
A może by tak ją do trybunału niekonstytucyjnego zamiast Julii ...
Trudny start
rok temu
Czas przeciąć pępowinę i wypracować swoją pozycję.
aaa
rok temu
A już myślałem, że przejrzała na oczy...
DOG
rok temu
JAK to straciła pracę"Przecież tylko doradzała profesorom prawa za friko.To teraz wyszło szydło z worka pewnie zarabiała jak 10 profesorów. tatuś się wystraszył,że to wyjdzie na jaw i trzeba będzie kiedyś oddać kilkaset tys.zł. Oczywiście nie za pisu bo chodzi u jarka na smyczy ale jak pantofelki dojrzeją i nie będą głosować na pis.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić