o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Andrzejki 2020. Zobacz horoskop andrzejkowy

0
Podziel się

Co przyniesie końcówka roku? Czy poznam miłość życia? Czy będę mieć więcej pieniędzy na koncie? Te i inne pytania można zadawać sobie w andrzejki, wróżąc, ale i czytając horoskopy. Co mówią gwiazdy?

Andrzejki 2020. Zobacz horoskop andrzejkowy
Andrzejki 2020. Horoskop (Pixabay)
bDzpwFIl

Andrzejki 2020. Horoskop andrzejkowy

Andrzejki to nie tylko czas wróżenia z wosku czy przestawiania butów do wyjścia. To również moment czytania horoskopów. Gdy ktoś przeczyta rzeczy, których raczej nie chciałby doświadczyć, to z reguły twierdzi, że nie wierzy horoskopom. Jeśli okaże się, że czeka go coś dobrego, to najczęściej z nadzieją oczekuje, by horoskop się spełnił.

bDzpwFIn

Andrzejki 2020. Horoskop dla każdego

Baran - nie powinien teraz angażować się uczuciowo, choć zainteresowanie nim ze strony płci przeciwnej nie maleje. Warto teraz skupić się na pracy.

Byk - może spotkać swoją dawną miłość, ale nie koniecznie oznacza to, że oboje będą szczęśliwi. Może się okazać, że uczucie będzie bardziej jednostronne. W pracy z kolei kariera kwitnie.

Bliźnięta - nie myślą teraz o uczuciach. Mają więcej trosk i zmartwień związanych z różnymi sprawami. W pracy też nie wszystko ułoży się teraz po ich myśli.

bDzpwFIt

Rak - sprawy uczuciowe lepiej odłożyć na później i zająć się w tym momencie codziennymi sprawami. A to zaprocentuje już w najbliższym czasie.

Lew - w miłości na razie bez porywów i uniesień. Wszystko się zmieni dopiero początkiem 2021 roku. Na pracę i finanse lew nie musi narzekać.

Panna - w miłości lepiej uzbroić się w cierpliwość. Nie warto też być zbyt rozrzutnym, bo w finansach może być w najbliższym czasie dość krucho.

bDzpwFIu

Waga - przed świętami może przydarzyć się wielka miłość. W pracy warto odpocząć i zregenerować siły.

Skorpion - w sprawach uczuciowych raczej na razie nic się nie zmieni. Teraz najlepiej skupić się na pracy, a w najbliższym czasie poprawią się finanse.

Strzelec - póki co nie będzie żadnych zmian w kwestii uczuć. Z kolei przełom może nastąpić w sprawach zawodowych. Być może to czas na zmianę pracy?

bDzpwFIv

Koziorożec - warto przestać narzekać. W okolicy świąt może dojść do spotkania z dawną sympatią. Z kolei w pracy to nie jest najlepszy moment.

Wodnik - najbliższy czas może obfitować w niezobowiązujące flirty. Praca natomiast może być monotonna i nie przynosić oczekiwanej satysfakcji.

Ryby - lepiej uważać, by nie popaść w miłosne tarapaty. W drugiej połowie grudnia na horyzoncie może pojawić się miłość. W pracy z kolei bez zmian.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzpwFIw
bDzpwFIO
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić